Casio wypuściło retro zegarek dla fanów gry Pac-Man

Producent zegarków Casio połączył siły z firmą Namco będącą producentem klasycznej gry zręcznościowej Pac-Man, aby wspólnie stworzyć zegarek cyfrowy w stylu vintage.

Nowy model retro oparty jest na klasycznym zegarku cyfrowym Casio F-10, który pojawił się na rynku w 1978 roku. W tamtym czasie zegarek był pierwszym modelem kwarcowym, który posiadał funkcje kalendarza i kopertę z tworzywa. Zegarek ma klasyczne cztery przyciski z przodu F-100, a także logo „iluminator” widoczne z przodu. Przedstawione kolory zegarka odzwierciedlają cztery duchy Pac-Mana i typowy układ labiryntu z kropkami w grze zręcznościowej.

Casio

Również na pasku widoczny jest wzór Pac-Mana, z laserowo wyciętymi Pac-Manami ściganymi przez duchy na górnym pasku, podczas gdy na dolnym Pac-Man poluje na duchy po zjedzeniu kulki mocy. Warto zachować specjalne pudełko, ponieważ również ma bardzo ciekawy design i również zawiera wzory Pac-Mana, a nawet jest wyposażone w gablotę do bezpiecznego przechowywania.

Casio

Casio A100WEPC jest zabawnym hołdem dla jednej z najpopularniejszych gier wideo. Casio A100WEPC będzie dostępny u wybranych sprzedawców Casio od 12 sierpnia 2021 r. w sugerowanej cenie detalicznej 99,95 USD.

Casio
ŹródłoCasio