Czarek Jóźwik [Czy wiesz o nim wszystko?, wiek, wzrost, dziewczyna, Abstrachuje, kariera]

Wiele osób zadaje sobie pytanie kim jest Cezary Jóźwik, zastanawiając się, w jaki sposób właściwie zdobył rzesze fanów. Czarek znany jest z szeregu działań podejmowanych w internecie. Jest influencerem oraz youtuberem współtworzącym kanał Abstrachuje. Kanał założył wraz z dwoma innymi osobami, zaś ich niebanalne oraz satyryczne podejście do zamieszczanych w zasobach internetu treści przysporzyło Jóźwikowi niemałą sławę. 

Niejednokrotnie warszawskiego youtubera można było oglądać także w telewizji. Oprócz tego, że wraz z kolegami po fachu występował w programie Kuby Wojewódzkiego, należy wspomnieć o odegraniu roli w reklamie sieci telekomunikacyjnej Plus. Gdyby tego było mało, w 2017 roku zagrał w polskiej produkcji filmowej Nieprzygotowani: The Movie. Influencer przez wiele lat znajdował się w związku z blogerką Maffashion. Niestety pomimo zaręczyn związek rozpadł się pod koniec 2019 roku, chociaż para rozstała się raczej w pokojowych nastrojach. Obecnie celebryta związany jest z Julią Zawadzką.

Ile lat ma Czarek Jóźwik?

Czarek Jóźwik urodził się 12 października 1992 i aktualnie ma 30 lat (2022).

Ile wzrostu ma Czarek Jóźwik?

Według wiele źródeł Czarek Jóźwik nie należy do wysokich osób i ma ok. 170 cm wzrostu.

Foto: Instagram/czarek_

Czy Czarek Jóźwik ma dziewczynę?

Cezary jest w szczęśliwym związku z piękną Julią Zawadzką, która również nie jest anonimową osobą w świecie internetu. Możecie ją kojarzyć z kanału youtubowego WAKSY, lub z jej Instagrama gdzie zgromadziła pokaźną liczbę ponad 60 tys. fanów. Od 2015 do 2019 roku związany był z Maffashion. Związek był na tyle zaawansowany, że para postanowiła się zaręczyć. Niestety nic nie trwa wiecznie i związek niespodziewanie wygasł.

Jakie studia skończył Czarek Jóźwik?

W internecie można znaleźć informację, że Czarek studiował finanse i rachunkowość. Niestety nie mamy informacji czy dotrwał do końca studiów.

Czarek Jóźwik Abstrachuje

Czarek Jóźwik wraz z kolegami Rafałem Masnym i Robertem Pasutem od 2012 roku prowadził na YouTubie kanał Abstrachuje.tv, który przez lata cieszył się ogromną popularnością. W 2021 r. Rafał odszedł z projektu.

Czy Czarek Jóźwik zawalczy w MMA?

Aktualnie nie mamy takiej informacji, ale z wielką chęcią zobaczylibyśmy Czarka w oktagonie i niecierpliwie czekamy na nieoczekiwany zwrot akcji.

Instagram Czarka Jóźwika

Na Instagramie Czarek regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić pokaźną liczbę ponad 550 tys. obserwujących.

Czarka Jóźwika na Instagramie znajdziecie pod adresem:@czarek_

SZTUKA I MODA POLECA