Deskorolka Louis Vuitton z akwarelowym wzorem

Luksusowy francuski dom mody Louis Vuitton i produkcja deskorolek? Tak i to nie pierwszy raz. Firma na koncie ma już dwie projekty deskorolek, a teraz światło dziennie ujrzał trzeci sygnowany logiem LV. Która od samego początku emanuje niekonwencjonalnym wzornictwem i mistrzowskim kunsztem. Czy zamknięta w duchu Louis Vuitton deskorolka znów zrobi furorę na rynku?

Zaprojektowana przez dyrektora artystycznego Louis Vuitton ds. odzieży męskiej, Virgila Abloha, deskorolka ma intrygujący akwarelowy wzór, który mogliśmy zobaczyć w kolekcji LV wiosna-lato 2021.

deskorolka Louis Vuitton

Ciekawie zaprojektowana deskorolka ma monogram LV na całym decku, kołach, a nawet śrubach, co bezsprzecznie pokazuje dbałość o szczegóły francuskiego domu mody. Zbudowana z wysokiej klasy materiałów m.in. drewna, aluminium i polimerów.

deskorolka Louis Vuitton

Pewne jest, że większość deskorolek, zamiast trafić do użytku, najpewniej ozdobi nie jedną półkę, jest to w końcu prawdziwy obiekt kolekcjonerski, który z czasem będzie nabierać wartości. Super droga deskorolka ma wymiary 8,3 x 31,5 x 3,9 cala (długość x wysokość x szerokość).

deskorolka Louis Vuitton

Jak przystało no bardzo drogi produkt (2660 USD – czyli ponad 10 tys. złotych) luksusowego domu mody, deskorolka z akwarelowym wzorem dostarczana jest z przyjaznym dla środowiska opakowaniem.

deskorolka Louis Vuitton
deskorolka Louis Vuitton