Dolce Vita na Capri: Nowa kampania GUESS wiosna 2023

Marka GUESS przenosi swoją wiosenną kampanię na malowniczą wyspę Capri, gdzie powstała nowa kolekcja GUESS Jeans. Zdjęcia wykonane przez ukraiński duet Vicoolya & Saida, przedstawiają modele i modelki na tle klifów i błękitnego Morza Śródziemnego, emanujących radością w stylu vintage.

W nowym sezonie marka GUESS przenosi swoją kampanię reklamową na luksusową wyspę Capri, gdzie powstała wiosenna kolekcja GUESS Jeans. W kampanii reklamowej występują modele i modelki, w tym Liza Makhu z Ukrainy, Francesca Valenti z Włoch, Julie Tuzet i Xavier Grey z Francji. Akcja kampanii rozgrywa się wśród malowniczych ulic z widokiem na klify i głęboki błękit Morza Śródziemnego, a na zdjęciach uchwycona została radość delektowania się słońcem, latem i kolorami w charakterystycznym stylu vintage.

Paul Marciano, Chief Creative Officer marki GUESS, nadzorował kampanię autorstwa ukraińskiego duetu Vicoolya & Saida. Zdjęcia przenoszą nas do wakacyjnego świata imprez nad basenem i beztroskich, popołudniowych spacerów pięknymi uliczkami wyspy. Stylizacje w kolekcji GUESS są wprost stworzone dla kobiety GUESS, od dżinsów i topów po spódnice i sukienki. Wiosenne propozycje w stylu retro wykonane są z oceanu zwiewnych i lejących materiałów, fasonów typu klepsydra, egzotycznych kwiatów, geometrycznych wzorów, wyrazistych szlachetnych tkanin i kuszących kolorów. Charakterystyczny styl mężczyzny GUESS tworzy garderoba pełna jasnych spodni i chinosów, koszul w żywych kolorach z wakacyjnymi grafikami oraz stylowych garniturów.

Paul Marciano wyjaśnia, że w nowej kampanii chciał odtworzyć uczucia, które wzbudza we mnie stare kino, uchwycić klimat Dolce Vita i czerpał inspirację ze stylu najważniejszych gwiazd filmowych, takich jak Brigitte Bardot, Marilyn Monroe i Sophia Loren. Według niego Vicoolya & Saida doskonale oddają nastrój i wizję, które widział oczyma wyobraźni. Wielką przyjemnością było dla niego pracować z zespołem nad nową kampanią na niesamowicie pięknej wyspie Capri.

Kampania reklamowa marki GUESS wiosna 2023 pojawi się w najważniejszych magazynach modowych i lifestyle, będzie także widoczna na kampaniach outdoorowych, w Internecie, w sklepach oraz mediach społecznościowych i na oficjalnej stronie internetowej GUESS. Ta wakacyjna kolekcja ożywi garderobę każdego miłośnika mody i zapewni niezapomniane wakacje na stylowej wyspie Capri.

SZTUKA I MODA POLECA