Guess wkracza w dziką przyrodę Południowej Afryki!

Marka Guess, we współpracy z producentem okularów Marcolin, podjęła wyjątkowe wyzwanie – stworzenie luksusowego safari w Botlierskop Private Game Reserve Lodge. Ten ekskluzywny kurort znajduje się na najbardziej wysuniętym na południowy zachód krańcu Afryki, gdzie goście mogą doświadczyć zarówno afrykańskiej dziczy, jak i komfortowego wypoczynku.

Fot. Materiały prasowe

W ramach tego projektu Guess wkomponował swój charakterystyczny styl w namiotową część ośrodka, używając produktów z kolekcji Guess Home – świece, narzuty, poduszki i ręczniki. Markowe dekoracje pojawiły się także w innych zakątkach ośrodka, w tym w strefie wellness i sali do jogi. W ogrodzie stanęła stylowa huśtawka z baldachimem, idealna na wakacyjne zdjęcia.

Fot. Materiały prasowe

„To pierwszy raz, kiedy Guess angażuje się w tego rodzaju projekt w Południowej Afryce, więc jest to dla nas ważny moment. Wyjątkowa atmosfera tego miejsca i wszechobecna dzika przyroda sprawiają, że rezerwat jest idealnym miejscem w stylu glamour, pełnym perfekcyjnych detali i kolorów specjalnie zaprojektowanej kolekcji Guess Home” – mówi Paul Marciano, co-founder i Chief Creative Officer marki.

Fot. Materiały prasowe

Aby uczcić tę inaugurację, Guess zorganizował ekskluzywny czterodniowy pobyt dla wybranych influencerów z całego świata. Goście brali udział w wyprawie na safari, pikniku na sawannie, pokazie ognia w wykonaniu lokalnych tancerzy oraz warsztatach charytatywnych, gdzie dowiedzieli się więcej o ochronie gepardów. Wśród zaproszonych gości znalazły się m.in. Valentina Ferragni i Julia Kostera.

Fot. Materiały prasowe

Dodatkowo, Guess South Africa przekazała darowiznę na rzecz prywatnego rezerwatu dzikich zwierząt Botlierskop, AWCF oraz sojuszu ochrony gepardów Ashia Cheetah Conservation, twórcy projektu Cheetah Rewilding Project. Inicjatywa ta ma na celu przywrócenie dzikiej przyrodzie jak największej liczby trzymanych w niewoli gepardów i wzmacnianie lokalnej społeczności.

Fot. Materiały prasowe

W salonach Guess w Waterfront V&A w Kapsztadzie i Sandton City w Johannesburgu pojawią się wystawy inspirowane wystrojem Botlierskop, prezentujące elementy kolekcji Guess Home. Więcej informacji można znaleźć na stronie Guess oraz na oficjalnych kanałach społecznościowych.

SZTUKA I MODA POLECA