Magda Bereda – youtuberka, która podbiła serca fanów swoim głosem

Magda Bereda to jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych polskich youtuberek, która zyskała sławę dzięki swoim coverom, piosenkom i prankom. Jej kanał na YouTube ma ponad 660 tysięcy subskrybentów i ponad 200 milionów wyświetleń. Co więcej, Magda Bereda nie ogranicza się tylko do internetu, ale także występuje na scenach, nagrywa płyty i prowadzi programy telewizyjne. Poznajcie historię i karierę tej niezwykłej artystki.

Kim jest Magda Bereda?

Magda Bereda urodziła się 11 kwietnia 1996 roku w Warszawie. Jej rodzice byli muzykami, a ona sama od dziecka śpiewała i grała na fortepianie. Ukończyła szkołę muzyczną i studiowała wokalistykę na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W 2011 roku założyła kanał na YouTube pod nazwą Magda Bereda, gdzie zaczęła publikować swoje covery popularnych piosenek. Jednym z jej pierwszych hitów był cover utworu “Despacito” Luisa Fonsiego, który ma ponad 20 milionów wyświetleń. Od tego czasu Magda Bereda regularnie dodawała nowe filmy, prezentując swoje umiejętności wokalne i muzyczne.

Jak wygląda kariera Magdy Beredy?

Kariera Magdy Beredy nabrała tempa w 2019 roku, kiedy wydała swój debiutancki album “mniejszeodtrzech”, który w niecałą dobę po ruszeniu przedsprzedaży, trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Album zawierał 12 autorskich piosenek Magdy Beredy, takich jak “nie powinnam była”, “zakochałam się w chłopaku, którego wcale nie znam” czy “bluza w rozmiarze L”. Album otrzymał pozytywne recenzje od krytyków i fanów, a także nominację do Fryderyka 2020 w kategorii Debiut Roku. W tym samym roku Magda Bereda wzięła udział w jubileuszowej 10 edycji programu Taniec z Gwiazdami emitowanego na antenie Polsatu, gdzie zajęła czwarte miejsce. W 2020 roku Magda Bereda nagrała piosenkę do bajki “Corgi – Psiak Królowej” oraz użyczyła głosu do kilku produkcji kinowych, takich jak “Gang Zwierzaków” czy “Scooby-Doo”. W 2021 roku Magda Bereda była prowadzącą własnej strefy w programie The Voice Kids emitowanym na antenie TVP2, gdzie pomagała młodym talentom w rozwijaniu swoich umiejętności. W 2022 roku Magda Bereda pojawiła się w kultowym programie Kuba Wojewódzki emitowanym na antenie TVN, gdzie zaśpiewała swoją autorską piosenkę “jest mi do twarzy we własnej osobie”, która stała się hitem w sieci. Kilka dni po emisji programu zdobyła tytuł Wszechmocnej w Popkulturze według WP Kobieta. W czerwcu 2023 roku z tym samym utworem wystąpiła na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Jej autorska seria piosenek tworzonych z 3 przypadkowych słów, zyskała ogromną popularność. Pierwszy sezon zwieńczył utwór stworzony w duecie z Piotrem Rubikiem – “Arbuzowy Zachód Słońca”, który liczy miliony odtworzeń.

Co robi Magda Bereda poza muzyką?

Magda Bereda nie ogranicza się tylko do muzyki, ale także rozwija swoje pasje i zainteresowania. Lubi czytać książki, oglądać filmy i słuchać muzyki. Jest wegetarianką i dba o zdrowy tryb życia. Jest także zaangażowana w działalność charytatywną i wspiera różne organizacje pomocowe. Wzięła udział w takich akcjach jak “Artyści przeciw nienawiści” czy “Artyści dla Bohaterów”, organizowanych przez TVN oraz Player.pl.

Jak wygląda życie prywatne Magdy Beredy?

Magda Bereda jest bardzo dyskretna, jeśli chodzi o swoje życie prywatne. Nie lubi rozmawiać o swoich związkach i nie pokazuje się publicznie ze swoimi partnerami. Wiadomo, że była związana z youtuberem Wapniakiem, z którym rozstała się w 2019 roku. Później spotykała się z innym youtuberem Z Dupy, ale ich związek również się nie udał. Obecnie Magda Bereda jest singielką i skupia się na swojej karierze i pasjach. Mieszka w Warszawie, gdzie ma własne mieszkanie.

Magda Bereda to nie tylko piękna i utalentowana youtuberka i piosenkarka, ale także kreatywna i ambitna kobieta, która realizuje swoje marzenia i cele. Jej kariera i życie są inspiracją dla wielu osób, które podziwiają jej styl, urodę i osobowość. Magda Bereda to prawdziwa gwiazda polskiej sceny muzycznej.

SZTUKA I MODA POLECA