Medicine wkracza do świata Wiedźmina

Świat, w którym podróżuje Geralt, to fantastyczne, pełne magii, barwnych postaci, krwiożerczych potworów i mrocznych tajemnic uniwersum.

Odkryj kolekcję inspirowaną grą Wiedźmin 3: Dziki Gon! To już druga odsłona współpracy Medicine z CD PROJEKT RED, która przynosi wyjątkowe ubrania z wiedźmińskimi nadrukami. Tym razem motywem przewodnim kolekcji są przygody Geralta z Rivii, głównego bohatera gier z serii Wiedźmin.

Foto: Medicine

Świat, w którym podróżuje Geralt, to fantastyczne, pełne magii, barwnych postaci, krwiożerczych potworów i mrocznych tajemnic uniwersum. W jego ramach dzieją się nadzwyczajne rzeczy, co potwierdzają fascynujące opowieści o Białym Wilku – to one stały się dla Medicine inspiracją do stworzenia własnych interpretacji przygód słynnego łowcy potworów. Kolekcja jest inspirowana przygodami Geralta z Rivii z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz jej dodatków. Wśród jej elementów pojawiają się rozpoznawalne postaci ze świata Wiedźmina, takie jak Triss Merigold, Yennefer z Vengerbergu, Krwawy Baron czy Panie Lasu, a także krwiożercze potwory z wiedźmińskiego bestiariusza.

Foto: Medicine

Kolekcja doskonale odzwierciedla klimat świata Wiedźmina, gdzie nic nie jest czarno-białe, a bohaterowie zawsze znajdują się w nieoczekiwanych sytuacjach. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie – zarówno osoby znające wiedźmińskie uniwersum jak i te, które cenią stylizacje nawiązujące do popkultury.

Foto: Medicine

Dodatkową ciekawostką są opowieści ze świata Wiedźmina umieszczone na hangtagach, które stanowią tło fabularne dla poszczególnych nadruków i zapraszają do wspólnej przygody w świecie Geralta z Rivii.

SZTUKA I MODA POLECA