Nowy zapach od Louis Vuitton! Z City of Stars poczujesz klimat  Los Angeles

Stworzony przez mistrza perfumiarstwa Jacquesa Cavalliera Belletrud, nowy zapach nosi nazwę „City of Stars”. Zawiera urzekające nuty cytrusów, kwiatu tiare i drzewa sandałowego, które są tak samo wszechstronne i pełne uroku jak jego muza Los Angeles.

Marka Louis Vuitton skomponowała tak składniki, aby wydobyć słodycz, twardość i śmiałość, które istnieją na Zachodnim Wybrzeżu i przemówić do fanów tego kultowego miasta. Oda do nocy i poczucia wolności, ma na celu uchwycenie momentu, w którym zachodzi panoramiczne słońce Los Angeles, a światła miasta przejmują ciepłą zmysłową letnią noc.

Foto: Louis Vuitton

Komentując to, mistrz perfumiarstwa Louis Vuitton, Jacques Cavallier Belletrud, powiedział: „To bardziej ekstrawertyczna woda niż jej poprzednicy. Jest radykalnie skoncentrowany na wyjątkowej, migoczącej atmosferze nocy w Los Angeles, kiedy pojedyncze zachodzące słońce ustępuje miejsca światłom miasta i reflektorom, które przemierzają niebo”.

Flakon został opracowany we współpracy z artystą z Los Angeles, Alexem Israelem, który przekształcił swój ekskluzywny obraz wyidealizowanej wersji Los Angeles w klimatyczną butelkę, etui podróżne i kuferek.

SZTUKA I MODA POLECA