Sheo [Kim jest Maciek Ejsmont?, Team X 2, ile ma lat?, ile ma wzrostu? Dziewczyna, Instagram i TikTok]

Team X to zaraz obok Ekipy Friza jeden z najgorętszych projektów w internecie. Grupa utalentowanych twórców zamieszkałych pod jednym dachem w luksusowej willi pod Warszawą zrobiła niemałe zamieszanie na polskim YouTubie. Jednym z członków projektu jest Maciek Ejsmont znany w internecie jako Sheo. Jeżeli chcesz sie dowiedzieć o nim więcej, to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Jeżeli interesuje Cię Sheo i chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat – ile ma lat? Ile ma wzrostu? Czy ma dziewczynę? Na te oraz wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Członkami TEAM X 2 są również:

Ile lat ma Sheo?

Sheo urodził się 31 stycznia 1995 roku. W 2021 roku skończył 26 lat.

Sheo wzrost

W licznych źródłach możemy znaleźć informację, że Sheo ma 170 cm wzrostu.

Czy Sheo ma dziewczynę?

Tak, Maciek ma dziewczynę. Wybranką jego serca jest Julia Żugaj, która również wchodzi w skład Team X 2. Para chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Foto: Instagram/sheopl

Sheo – Team X 2

Sheo jest członkiem youtubowej ekipy Team X 2. Nowy projekt ujrzał światło dzienne 12 grudnia 2020 roku. Team X 2 składa się z 8 członków.

Sheo Instagram

Na Instagramie gwiazdor zgromadził już prawie 600 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie. Maciek regularnie wrzuca piękne zdjęcia m.in. z licznych podróży.

Sheo na Instagramie znajdziecie pod adresem: @sheopl

Sheo TikTok

Maciek na TikToku zgromadził już prawie 700 tys. obserwujących i prawie 4 mln. polubień. Jeżeli jeszcze go nie obserwujesz, to warto to zmienić!

Sheo na TikToku znajdziecie pod adresem: @sheopl

Wiesz wszystko o Sheo? Rozwiąż szybki QUIZ!

SZTUKA I MODA POLECA