Urządzenia do liftingu – TOP 4

Bezoperacyjny lifting twarzy to popularny zabieg upiększający, który pozwala odmłodzić rysy bez blizn, długotrwałej rekonwalescencji i bólu. HIFU SMARTFOCUS, Matrx RF, HIFU XDERM i Pinexel RF to urządzenia do liftingu, które sprawdzą się w każdym gabinecie kosmetycznym i medycyny estetycznej.

HIFU SMARTFOCUS – lifting twarzy ultradźwiękami

HIFU SMARTFOCUS to nowoczesne urządzenie do nieinwazyjnego liftingu twarzy, które korzysta z dobroczynnej mocy ultradźwięków. Technologia HIFU, czyli wysoce skoncentrowanych ultradźwięków (High Intensity Focused Ultrasound) sprawia, że maszyna pozwala poprawić kondycję starzejącej się skóry, stymulując tkanki do odnowy.

Dzięki bezpiecznym ultradźwiękom HIFU SMARTFOCUS napina i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki oraz poprawia owal twarzy, oferując tzw. lifting bez skalpela. Urządzenie zapewnia zaskakująco długie efekty, które utrzymują się co najmniej przez rok, a w wielu przypadkach 1,5 roku. Niechirurgiczny lifting twarzy z użyciem maszyny HIFU SMARTFOCUS nie wymaga zastosowania znieczulenia, jest komfortowy i nie wymaga okresu rekonwalescencji. To idealna alternatywa dla liftingu metodą chirurgiczną.

Urządzenie do liftingu Matrix RF – radiofrekwencja mikroigłowa

Matrix RF jest kolejnym polecanym urządzeniem przeznaczonym do nieinwazyjnego liftingu twarzy. Radiofrekwencja frakcyjna, którą wykorzystuje maszyna, znakomicie wygładza, uelastycznia i ujędrnia skórę. Dzięki głowicy wyposażonej w wymienne kartidże i opatentowanej technologii Flow Needling urządzenie zapewnia kompleksowe odmłodzenie twarzy, niwelując oznaki upływu czasu. Z terapii mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy zauważyli utratę wyraźnego owalu twarzy oraz inne objawy starzenia skóry.

Podczas zabiegu dochodzi do powstania kontrolowanych mikrourazów, które pobudzają procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Matrix RF to profesjonalny sprzęt, który znajduje zastosowanie nawet u osób z wyjątkowo delikatną skórą. Dla osiągnięcia optymalnych efektów zaleca się poddanie serii zabiegów liftingujących wykonywanych raz w miesiącu (ich dokładna liczba zależy od indywidualnego przypadku). 

HIFU XDERM – urządzenie do liftingu twarzy

HIFU XDERM to remedium na zwiotczałą skórę twarzy. Urządzenie jest wyposażone w 5 różnych głowic, dzięki czemu może penetrować skórę na różnej głębokości. Jak działa ten certyfikowany sprzęt medyczny? Ultradźwięki o wysokiej intensywności poprawiają strukturę skóry i stymulują produkcję nowych włókien kolagenowych. Po zabiegu urządzeniem HIFU XDERM twarz jest wyraźniej odmłodzona, poprawia się owal, koloryt skóry, spłycają zmarszczki i bruzdy. 

Dostępne w Lightderm w Łodzi urządzenie do liftingu twarzy HIFU XDERM doskonale radzi sobie również z usuwaniem tzw. podwójnego podbródka, który postarza i jest źródłem wielu kompleksów. Ile trwa jedna sesja zabiegowa? Lifting twarzy i szyi zajmuje około 40-50 minut, nie jest to więc długa procedura. Co ważne, terapia jest całkowicie bezinwazyjna, już 15 minut po zabiegu można wykonać makijaż. Osiągnięte rezultaty utrzymują się nawet do 2 lat, co jest znakomitym wynikiem. 

Maszyna Pinexel RF – nieinwazyjny termolifting

Pixel RF to profesjonalne urządzenie do liftingu twarzy, które cieszy się uznaniem wielu ekspertów z branży beauty. Posiada dwie głowice, które pozwalają wykonać radiofrekwencję mikroigłową i termolifting za pomocą fali radiowej. Pixel RF jest przeznaczone dla skór wymagających intensywnego ujędrnienia i uelastycznienia. Skutecznie poprawia owal twarz, bez nacięć, blizn i bólu. Dzięki maszynie można zmniejszyć widoczność rozszerzonych porów, wygładzić ubytki potrądzikowe, spłycić zmarszczki i drobne linie. Pixel RF to maszyna o wszechstronnym zastosowaniu, która wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa i niezwykłą precyzją podczas pracy.  

Podsumowując, HIFU SMARTFOCUS, Matrx RF, HIFU XDERM i Pinexel RF to sprzymierzeńcy każdego, kto chce przedłużyć młodość skóry w bezinwazyjny i bezpieczny sposób.

SZTUKA I MODA POLECA