Wzbogać swoje doznania – wypróbuj dildo z przyssawką

Dildo z przyssawką to gadżet, który potrafi rozgrzać do białości. Jest idealny do samodzielnych zabaw, a jeszcze lepiej sprawdzi się, jeśli zechcemy zaprosić na pieszczoty partnera lub partnerkę. Można go używać ze straponem, korzystać z niego w domowym zaciszu lub zabrać na wyjazd – przyssawka pozwoli nam przymocować dildo w niemal każdym, nawet najbardziej nietypowym miejscu. Podpowiadamy, jak wzbogacić swoje doznania za pomocą dilda z przyssawką.

Dlaczego warto kupić dildo z przyssawką?

To akcesorium erotyczne, podobnie jak zwykłe dildo, ma na celu doprowadzenie nas do rozkoszy. Wszystko dzięki odpowiedniej penetracji analnej lub waginalnej. Choć dildo zaopatrzone w przyssawkę to produkt kierowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, który doskonale sprawdza się podczas zabaw w pojedynkę, to może być on używany także przez pary.

Od standardowego dilda odróżnia go tylko przyssawka, chociaż określenie „tylko przyssawka” należy uznać za umniejszające. Tak się bowiem składa, że ten drobny detal to prawdziwy gamechanger oferujący możliwości, których brak standardowej wersji tego produktu.

Dzięki niemu możemy przymocować dildo do dowalonej gładkiej powierzchni, by następnie wykorzystać je do penetracji. To, co jest ważne, to to, że taki sztuczny penis na przyssawce trzyma się mocno tam, gdzie go przytwierdzimy, a my nie musimy używać rąk do masturbacji.

Wolne ręce pozwalają nam na pieszczoty partnera, zabawy z drugim dildem, masażerem lub dowolnym innym gadżetem. Możemy robić, co tylko przyjdzie nam do głowy. Dildo przyklejone do ściany pozwala nam pieścić się na stojąco, a jeśli przyssiemy je do podłogi lub krzesła, możemy posiąść je na jeźdźca – to tylko dwa najbardziej powszechne pomyły na dobrą zabawę.

Z profesjonalnie dobraną zabawką erotyczną, przyjemność nie ma końca. Tak działa Dildo z przyssawką dostępne w sklepie internetowym Kinky Winky

Jakie dildo z przyssawką wybrać?

Istnieje wiele modeli dild z przyssawką. Różnią się one kolorem, wielkością, kształtem. Ten gadżet przeważnie wykonany jest z silikonu medycznego – bezpiecznego i łatwego do utrzymania w czystości materiału. Nigdy nie warto sięgać po dildo z gumy lub kauczuku, zwłaszcza gdy oferuje je niesprawdzony sklep.

Jeśli sprzedawca nie słynie z przestrzegania standardów jakości, nie będziemy mieć pewności, czy materiał, z którego została wykonana zabawka, jest na pewno bezpieczny. Sex shopy takie jak Kinky Winky oferują produkty atestowane i sprawdzone, pochodzące od markowych dostawców, dlatego też dobrze jest kupować w takich właśnie sklepach. Szczególnie że znajdziemy tam praktycznie każdy model, który może nas zainteresować, na przykład duże dildo z przyssawką, dildo analne z przyssawką czy też dildo z przyssawką do strapona. 

Pamiętajmy o higienie i bezpieczeństwie

Dildo z przyssawką to bardzo bezpieczny gadżet, ale jeśli chcemy z niego korzystać, warto pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim musimy utrzymywać akcesorium w czystości. Po każdym użyciu dobrze jest je umyć wodą z mydłem lub żelem do gadżetów.

Wybierając żel do mycia oraz żel intymny, nawilżający, musimy sięgać po taki, który został stworzony na bazie wody. Jest to szczególnie ważne w przypadku gadżetów wykonanych z silikonu medycznego, ponieważ tylko żele na bazie wody nie uszkodzą powłoki silikonowej, a dodatkowo są one niezwykle bezpieczne dla naszego ciała.

SZTUKA I MODA POLECA