Zakup pierwszego wibratora – Czym się kierować przy zakupie?

Jeżeli jeszcze nigdy nie posiadałaś wibratora, to możesz poczuć się lekko zagubiona w zawiłym świecie akcesoriów erotycznych. Rynek zalany jest przeróżnymi urządzeniami. W tym artykule dowiesz się jaki powinien być Twój pierwszy wibrator oraz gdzie go kupić

Posiadanie w domu wibratora już dawno przestało być tematem tabu. Samo urządzenie towarzyszy kobietom już od XIX wieku. Pomaga poznać swoje ciało oraz rozładować napięcie seksualne. Co ciekawe nabywczyniami wibratorów nie są jedynie singielki, ale w dużej mierze również pary, które w ten sposób urozmaicają sobie życie seksualne.

Jaki wibrator kupić?

Przede wszystkim pamiętaj, że wibrator stymuluje bardzo delikatne części Twojego ciała i jego wybór powinien być przemyślany żeby uniknąć nieprzyjemnych doznań. Najtańsze rozwiązanie zazwyczaj nie okażę się tym najlepszym.

Jeżeli posiadasz już doświadczenia seksualny, pomyśl jaki rozmiar penisa sprawił Ci największą przyjemność. Zwróć również uwagę na materiał z którego wykonane jest urządzenie. Niektóre stworzone są z materiału, który w dotyku przypomina skórę, inne z najtańszego plastiku, a jeszcze inne z zimnego metalu. Każda użytkowniczka ma swoje preferencje i wybierze inny.

Technologia idzie do przodu również w dziedzinie sprawiania sobie przyjemności. Na rynku możemy znaleźć urządzenia sterowana za pomocą smartfona. Tego typu wibratory oczywiście będą trochę droższe, ale dają duże możliwości zmiany trybów pracy.

Gdzie kupić wibrator?

Najlepszym miejscem na zakup wibratora będzie oczywiście sexshop, gdzie będziemy mogli liczyć na poradę doświadczonego sprzedawcy, zobaczyć na żywo sprzęt, który chciałabyś kupić. Jeżeli należysz do grona osób nieśmiałych i wizyta w sklepie stacjonarnym stanowi dla Ciebie pewną trudność, to nic straconego! internetowe sexshopy mają bardzo szeroki asortyment, a konsultacje z doświadczonym doradcą można odbyć za pomocą wbudowanego w stronę czatu, mailowo lub telefonicznie.

SZTUKA I MODA POLECA