5 pomysłów na romantyczne walentynki bez wychodzenia z domu

Walentynki to święto zakochanych, które co roku staramy się celebrować jak najlepiej potrafimy. Wielkie bukiety czerwonych róż, wyjścia do kina na komedie romantyczną, kolacja w eleganckiej restauracji, ale co w przypadku kiedy chcemy spędzić ten dzień we dwójkę w domu? mamy dla was kilka pomysłów!

Walentynki dla większości par to wyjątkowo ważne święto. Jest to przecież święto miłości, a jak dobrze wiemy, o temperaturę związku trzeba dbać. Niestety w rozpędzonym świecie, często brakuje nam czasu na okazywanie sobie uczuć i takie dni są bardzo cenne.

Przy planowaniu naszych idealnych walentynek musimy odpowiedź sobie na pytanie czy robimy niespodziankę naszemu partnerowi, czy też chcemy razem uzgodnić nasze zamiary. Możliwości jest wiele, a każdy ma inne preferencje. Pamiętajmy jednak, że nie można co i gdzie będziemy robili, ważne z kim. Dla zabieganej pary nawet wspólny wieczór w spokoju może bardzo wiele znaczyć.

5 pomysłów na romantyczne walentynki bez wychodzenia z domu

Łóżko i film

Ciepłe łóżko, pidżamy i film? czemu nie! jeżeli tylko macie na to ochotę. Pamiętajcie, że jest to wasze święto i jeżeli tylko sprawi wam to przyjemność, to czemu nie? Najważniejsza jest bliskość i spędzony czas tak jak lubicie, a na codzień może wam na to brakować czasu.

Romantyczna kolacja

Romantyczna kolacja to świetny pomysł na spędzenia walentynek. Jak wszyscy dobrze wiem, powiedzenie „przez żołądek do serca” jest zawsze aktualne. To gdzie zjecie kolacje zależy tylko od waszej kreatywności. Jeżeli nie lubicie chodzić po restauracjach, lub macie ograniczony budżet możecie udekorować stół, zapalić świeczki i postarać się o stworzenie pysznego jedzenia. Jeżeli jednak chcecie udać się do restauracji to warto wybrać taką, do jakiej nie chodzicie na codzień. Tak, aby ten dzień był wyjątkowy. Pamiętajcie, że w dzień świętego walentego może być problem z rezerwacją stolika i warto to zrobić dużo wcześniej.

Wspólne gotowanie

Nie od dziś wiadomo, że wspólne wykonywanie różnych czynności, uprawianie sportu itp. doskonale wpływa na budowanie więzi w związku. Wspólne gotowanie to świetny pomysł na udane walentynki.

Musicie pamiętać żeby nie wybierać zbyt zawiłego przepisu. Spędzenie 5 godzin w kuchni, pełnej pary wodnej od gotujących się garnków nie jest czymś co chcecie przeżyć. Dodatkowym zagrożeniem jest to, że jeżeli żar między wami jest duży, to skończenie dania może się nie udać, a blat kuchenny wykorzystacie do czegoś innego, niż gotowanie.

Wspólna kąpiel

Wanna z gorącą wodą, świeczki, romantyczna muzyka, kieliszki z winem. Czy nie brzmi to jak genialny plan na walentynki?

Gorąca noc

Zgaś światło, zapal świeczki, włącz zmysłową muzykę. Ubierz się w piękną i seksowną bieliznę. Sprawcie, aby ten dzień był wyjątkowy. Tego dnia nigdzie nie musicie się śpieszyć. Skupcie się na pieszczotach i przyjemności. To jest dzień tylko dla was.