Marta Linkiewicz – Czy wiesz wszystko o Linkimaster? [ile ma lat?, wzrost, chłopak, kontrowersje, Fame MMA]

Pod pseudonimem Linkimaster kryje się pewna siebie kobieta, której pomimo kontrowersyjnych początków i fali hejtu udało się przejść ogromną metamorfoze i zyskać uznanie w oczach internautów. Ze względu na wulgarne treści udostępniane na początku kariery za pomocą mediów społecznościowych, Martę Linkiewicz określono mianem patoinfluencerki. Chcesz poznać Martę bliżej? Koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Początki kariery to ukazywanie wulgarnego zachowania i jego promowanie. Popularność Linkimaster zapewniły takie wydarzenia jak skandal o podłożu seksualnym z udziałem członków zespołu Rae Sremmurd, który odbił się szerokim echem w internecie jak i mediach tradycyjnych. Skandal był głośny, ponieważ influencerka mocno zadbała, żeby pamięć o jej wyczynie szybko nie przeminęła opowiadając w różnych środkach przekazu pikantne szczegóły igraszek z członkami zespołu. Ciekawostką jest fakt, że właśnie z tamtym wydarzeniem związany jest jeden z tatuaży zdobiących skórę Marty Linkiewicz. 

Marta ostatnimi czasy stara się złagodzić obyczaje i swój wizerunek, przynajmniej ten prezentowany w sieci. Z instagrama oraz YouTuba zniknęła większość gorszących treści. Nie można jednak zapomnieć o osiągnięciach i wielkiej pracy jaką włożyła w swój rozwój. Poczynania życiowe Linkimaster na Instagramie śledzi ponad milion osób, ale szerszej rzeszy fanów dała się poznać dzięki swoim walką w federacji FAME MMA.

Foto: Instagram/linkimaster

Jak naprawdę nazywa się Linkimaster?

Wiele osób zastanawia się jak na prawdę nazwa się Linkimaster. Budząca niemałe kontrowersje gwiazda internetu nazywa się Marta Linkiewicz.

Ile lat ma Marta Linkiewicz?

Marta Linkiewicz większości lepiej znana jako Linkimaster urodziła się 16 lutego 1997 roku, czyli aktualnie ma 25 lat (2022).

Marta Linkiewicz i autokar Rae Sremmurd

Podczas koncertu amerykańskiego duetu hiphopowego Rae Sremmurd, który odbył się w 2015 roku w Warszawie, Marta odwiedziła artystów w ich autokarze, gdzie wraz z koleżanką oddała się uciechą cielesnym, a całe zdarzenie uwieczniła za pomocą aplikacji Snapchat. Pomimo że była to wiadomość wysyłana między koleżankami, to nagranie wypłynęło do internetu i bardzo szybko wywołało ogromny szum medialny. To wydarzenie dało początek rozpoznawalności Marty, a w dalszych krokach szerokiej kariery medialnej i sportowej.

Walki MMA Marty Linkiewicz

Marta od swojego debiutu w MMA na gali FAME MMA 3 przeżyła ogromną metamorfoze i zagorzałej imprezowiczki, która nagminnie nadużywała alkoholu stała się prawdziwym sportowcem kochającym sztuki walki. Na swoim koncie ma już 5 walk MMA, z czego tylko jedną przegraną. Z niecierpliwością czekamy na następne walki Linkimaster.

GalaKto z kimWynik
FAME MMA 3Marta „Linkimaster” Linkiewicz VS Monika „Esmeralda” GodlewskaZwycięstwo Linkimaster przez TKO w 1 rundzie
FAME MMA 4Marta „Linkimaster” Linkiewicz VS Aniela „Lil Masti” BoguszPorażka Linkimaster i zwycięstwo Lil Masti przez TKO w 1 rundzie
FAME MMA 6Marta „Linkimaster” Linkiewicz VS Kamila „Zusje” SmoguleckaZwycięstwo Linkimaster przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
FAME MMA 7Marta „Linkimaster” Linkiewicz VS Marta „Martirenti” RentelZwycięstwo Linkimaster przez TKO w 1 rundzie
FAME MMA 10Marta „Linkimaster” Linkiewicz VS Kamila „Kamiszka” WybrańczykZwycięstwo Linkimaster przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach

Ile wzrostu ma Marta Linkiewicz?

Marta Linkiewicz ma 170 cm wzrostu.

Czy Marta Linkiewicz ma chłopaka?

Niestety nie wiemy czy serce Marty jest zajęte. Gwiazda niechętnie dzieli się w internecie swoim życiem uczuciowym i rodzinnym.

Ile waży Linkimaster?

Podczas ostatniej gali FAME MMA 10 na której walczyła Marta wniosła na wagę ok. 60kg, więc możemy przyjąć, że jej stała waga oscyluje wokół tej liczby.

Czy Marta Linkiewicz ma rodzeństwo?

Tak, Linkimaster ma siostrę, która aktualnie nosi inne nazwisko ponieważ po burzy kontrowersji, którą wywołała Marta rodzina nie chciała być z nią kojarzona.

Moja siostra i moja mama mają inne nazwiska niż ja, ponieważ zmieniły nazwiska. Nie chciały mieć nazwiska Linkiewicz. Ja nie miałam z tym problemu, bo wiadomo” – mogliśmy usłyszeć w wywiadzie, którego udzieliła Krzysztofowi Gonciarzowi.

Jaki samochód ma Marta Linkiewicz?

Marta Linkiewicz po drogach porusza się luksusowym Mercedesem C-class AMG Coupe. Jest to nie tylko piękny samochód, ale również bardzo szybki ponieważ auto przyspiesza do setki w 3,9 sekundy! Oczywiście jak przystało na tak wyrazistą gwiazdę jej samochód również musi się wyróżniać. Mercedes zyskał kilka elementów spersonalizowanych inicjałami M.L. oraz różową tapicerkę.

Foto: Instagram/linkimaster

Instagram Linkimaster

Na Instagramie gwiazda regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało jej się zgromadzić zawrotną liczbę ponad 1,3 mln obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Marta jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Linkimaster na Instagramie znajdziecie pod adresem:@linkimaster

SZTUKA I MODA POLECA