Marcin Malczyński – Czy wiesz o nim wszystko? [wiek, wzrost, dzieci, kontrowersje, kariera]

Marcin Malczyński jest niezwykle doświadczonym twórcą internetowym, który już od wielu lat działa na platformie YouTube. Oprócz tego zajmuje się on także MMA i występuje w federacji Fame MMA, która skupia osoby znane i celebrytów internetowych. 

Marcin Malczyński jest współtwórcą kanału „Bracia Malczyńscy”, który prowadzi razem ze swoim bratem. Warto mieć na uwadze, że Marcin Malczynski jest bardzo wysoki, ponieważ ma aż 196 centymetrów wzrostu. Aktywność na YouTube przyniosła mu bardzo dużą rozpoznawalność. Seria filmików o „Typowych dresach” przyciągnęła zdecydowanie największą widownię. Youtuber razem ze swoim bratem doskonale wcielili się w rolę typowych „sebixów” i ukazali klasyczne zachowania dla tej grupy społecznej. Zarówno Marcin, jak i Dawid biorą udział w walkach we freakowej federacji Fame MMA. Marcin Malczyński przez pewien czas posiadał nawet mistrzowski pas tej federacji. Poza kanałem na YouTube twórca prowadzi także swój Instagram, na którym ma kilkaset tysięcy obserwujących. Wyświetlenia cały czas się zgadzają, a to przekłada się na liczne współprace z markami.

Ile lat ma Marcin Malczyński?

Gwiazda freakowej federacji FAME MMA Marcin Malczyński urodził się 6 sierpnia 1992 roku i w 2022 skończy 30 lat.

Ile wzrostu ma Marcin Malczyński?

Wiele fanów zastanawia się ile wzrostu ma ich idol – Marcin Malczyński. Według zgromadzonych przez nas informacji Marcin jest bardzo wysoki i liczy aż 196 centymetrów wzrostu!

Czy Marcin Malczyński ma dzieci?

Niestety nie mamy informacji na ten temat.

Czy Marcin Malczyński FAME MMA?

Marcin Malczyński jak narazie na swoim koncie ma aż 3 walki w federacji FAME. Popularny youtuber, któremu ogromną rozpoznawalność dały walki w federacji FAME MMA.

GalaKto z kimWynik
FAME MMA 5Marcin Malczyński VS Marek „AdBuster” HoffmannZwycięstwo Marcina Malczyńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
FAME MMA 9Marcin Malczyński VS Jakub „Kubańczyk” FlasZwycięstwo Kubańczyka przez TKO w 1 rundzie
FAME MMA 11Marcin Malczyński VS Arkadiusz TańculaZwycięstwo Arkadiusza Tańculi przez TKO w 1 rundzie

Jak na drugie imię ma Marcin Malczyński?

Niestety nie mamy informacji na temat drugiego imienia Marcina. Jeżeli masz sprawdzone wiadomości, to koniecznie podziel się nimi z nami.

Spod jakiego znaku zodiaku jest Marcin Malczyński?

Marcin Malczyński urodził się 6 sierpnia, więc jego znak zodiaku to lew.

Czy Marcin Malczyński ma rodzeństwo?

Tak! Marcin ma młodszego brata Dawida, którego możecie kojarzyć z wyjątkowo interesujących walk w federacji FAME MMA.

Czy Marcin Malczyński ma dziewczynę?

Niestety dla fanek Janka mamy złą wiadomość. Serce gwiazdora od już od wielu lat jest zajęte przez Agnieszkę Malczyńską, która jest jego żoną.

Skąd pochodzi Marcin Malczyński  i gdzie aktualnie mieszka?

Marcin pochodzi z pięknego miasta jakim jest Wrocław. Najwidoczniej influecner musi kochać swoje rodzinne miasto, ponieważ nadal w nim mieszka.

Instagram Marcina Malczyńskiego

Na Instagramie gwiazdor regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić ponad 365 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Marcin jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Marcina Malczyńskiego na Instagramie znajdziecie pod adresem: @marcinmalczynski

SZTUKA I MODA POLECA