Audio kolczyki NOVA H1 Audio Earrings

W dzisiejszych czasach słuchawki są nieodłącznym elementem naszej codzienności. Dla tych, którzy szukają czegoś nowego i oryginalnego, Nova wprowadza na rynek swoje najnowsze produkty - eleganckie kolczyki, które pełnią również funkcję bezprzewodowych słuchawek. Jak działa ta innowacyjna technologia i czy warto zainwestować w takie akcesoria? O tym więcej w artykule.

Na pierwszy rzut oka, mogą wyglądać jak zwykłe i piękne kolczyki z perłami. Jednakże, można je wykorzystać jako dyskretne słuchawki. Chociaż na pierwszy rzut oka wiele osób myśli, że można włożyć je do uszu i słuchać muzyki z tłumieniem hałasu, ale tak naprawdę służą do odtwarzania dźwięków w pobliżu uszu, działając jak małe głośniczki. Producent, firma Nova, jednak zapewnia, że dźwięk nie będzie zbyt zauważalny w miejscach publicznych.

Fot. Nova

Zgodnie z informacją podaną przez firmę Nova, opatentowana technologia kierunkowego dźwięku ukryta w perle na złoconym zapięciu, pozwala na odtwarzanie dźwięku i zachowanie połączenia z otaczającym światem. Słuchaj muzyki i rozmawiaj przez telefon przez cały dzień, zachowując dyskrecję.

Jeśli nie przeszkadza ci brak funkcji tłumienia hałasu w użytkowanych słuchawkach, to kolczyko-słuchawki od Nova mogą ci się spodobać. Dostępne są w wersjach złotej i srebrnej, a także jako kolczyki do przekłucia lub z klipsami, jeśli nie masz przekłutych uszu. Oferują do 3,5 godziny odtwarzania muzyki lub 2,5 godziny rozmów, korzystając z czterech wbudowanych mikrofonów. Kolczyki zawierają ładujące etui, które jakby mogło być inaczej wygląda jak eleganckie etui na….. kolczyki i zapewnia trzy pełne ładowania, co daje w sumie około 14 godzin słuchania. Mają wbudowany przycisk, który umożliwia kontrolowanie odtwarzania dźwięku i połączeń telefonicznych. Słuchawki są stosunkowo lekkie, ważą 7,7 g. Jednak oznacza to, że są znacznie cięższe niż większość tradycyjnych kolczyków, co może być niewygodne dla osób, które nie są przyzwyczajone do noszenia cięższej biżuterii.

Na koniec zostawiamy wisienkę na torcie, czyli cenę. Niestety tanio nie jest i za słuchawki w srebrnej wersji zapłacimy 595 euro, a w złotej 695 euro.

SZTUKA I MODA POLECA