Czaro Nykiel [Kim jest?, Team X 2, ile ma lat?, ile ma wzrostu? dziewczyna, FAME MMA]

Team X to zaraz obok Ekipy Friza jeden z najgorętszych projektów w internecie. Grupa utalentowanych twórców zamieszkałych pod jednym dachem w luksusowej willi pod Warszawą zrobiła niemałe zamieszanie na polskim YouTubie. Jednym z członków projektu jest Czaro Nykiel. Jego popularność gwałtownie skoczyła po udziale w gali Fame MMA 10. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym influencerze, to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Cezary Nykiel dał się poznać szerszej publiczności za sprawą dołączenie do słynnego Teamu X, oraz występu na gali Fame MMA 10, gdzie skrzyżował rękawice z Marcinem Dubielem. Jeżeli interesuje Cię Czaro Nykiel i chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego wyjątkowo popularnego influencera – ile ma lat? Ile ma wzrostu? Czy ma dziewczynę? Na te oraz wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Członkami TEAM X 2 są również:

Ile lat ma Czaro Nykiel?

Wiele fanów zastanawia się kiedy Czarek Nykiel obchodzi swoje urodziny. Niestety nie ma oficjalnej informacji mówiącej o dacie urodzenia Czara, ale jeżeli będziemy polegać na plotkach, które krążą w internecie to prawdopodobnie aktualnie ma 19 lat i 13 listopada będzie obchodził swoje 20 urodziny.

Czaro Nykiel wzrost

Czarek przez fanki uważany jest za bardzo atrakcyjnego faceta. Wiele osób zastanawia się ile wzrostu ma przystojny burnet. Według zebranych przez nas informacji ma 172 centymetry wzrostu.

Czy Czaro Nykiel ma dziewczynę?

Nie ma oficjalnej informacji mówiącej o tym, że gwiazda Teamu X ma dziewczynę, więc możemy przyjąć, że Czarek aktualnie jest signlem. Jest to na pewno bardzo dobra wiadomość dla licznego grona fanek.

Czaro Nykiel – FAME MMA

Czarek wziął udział w gali FAME MMA 10, gdzie zmierzył się w oktagonie z innym znanym influencerem Marcinem Dubielem. Niestety pomimo bardzo dobrego przygotowania Czarek przegrał pojedynek. Przygoda w federacji FAME MMA nie była pierwszym kontaktem członka Teamu X ze sportami walki, ponieważ kilka lat temu trenował kickboxing.

Czy Czarek Nykiel i Natalia Nykiel to rodzina?

W internecie krąży wiele spekulacji na temat powiązania za sprawą tego samego nazwiska Czarka z Natalią Nykiel. Najprawdopodobniej łączy ich tylko zbieżność nazwisk, a wszelkie informacje na ten temat są tylko plotkami.

Czaro Nykiel – Team X 2

Czarek jest członkiem youtubowej ekipy Team X 2. Nowy projekt ujrzał światło dzienne 12 grudnia 2020 roku. Team X 2 składa się z 8 członków.

Instagram Czaro Nykiel

Na Instagramie gwiazda zgromadziła ponad 500 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie. Czarek regularnie wrzuca interesujące zdjęcia, które zbierają masę reakcji.

Czarka na Instagramie znajdziecie pod adresem: @czaronykiel

Czaro Nykiel na TikToku

Czarek na TikToku zgromadziła ponad 1.6 miliona obserwujących i prawie 50 milionów polubień. Jeżeli jeszcze jej nie obserwujesz, to warto to zmienić!

Czarka na TikToku znajdziecie pod adresem: @czarekofficial

Wiesz wszystko o Czarku? Rozwiąż szybki QUIZ!

SZTUKA I MODA POLECA