Monika Kociołek [Kim jest?, Team X 2, ile ma lat?, ile ma wzrostu? Chłopak]

Team X to zaraz obok Ekipy Friza jeden z najgorętszych projektów w internecie. Grupa utalentowanych twórców zamieszkałych pod jednym dachem w luksusowej willi pod Warszawą zrobiła niemałe zamieszanie na polskim YouTubie. Jedną z członkiń projektu jest Monika Kociołek. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej influencerce, to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Jeżeli interesuje Cię Monika Kociołek i chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat – ile ma lat? Ile ma wzrostu? Czy ma chłopaka? Na te oraz wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Członkami TEAM X 2 są również:

Ile lat ma Monika Kociołek?

Wiele fanów zastanawia się kiedy ich idolka ma urodziny. Często gwiazdy ukrywają informację o dacie swojego urodzenia, jednak w tym przypadku mamy szczęście i znamy datę. Monika urodziła się 19 września 2002 roku.

Monika Kociołek
Foto: Instagram/monika.kociolek

Monika Kociołek wzrost

W internecie na próżno szukać informacji na temat dokładnego wzrostu pięknej członkini Team X 2, ale na podstawie jej zdjęć możemy stwierdzić, że Monika ma około 170 cm wzrostu.

Czym interesuje się Monika?

Monika wystąpiła w serialu Szkoła emitowanym na antenie TVN, więc możemy podejrzewać, że interesuje ją aktorstwo. Ponadto jak możemy dostrzec na jej Instagramie intryguje ją makijaż i modeling.

Czy Monika Kociołek ma chłopaka?

Początkowo fani podejrzewali, że Monika Kociołek i Karol Pieszko są w związku. Jednak ta wiadomość została zdementowana na jednym z filmów na kanale Natsu. Monika Kociołek aktualnie jest singielką.

Monika Kociołek – Team X 2

Monika jest członkinią youtubowej ekipy Team X 2. Nowy projekt ujrzał światło dzienne 12 grudnia 2020 roku. Team X 2 składa się z 8 członków.

Instagram Moniki

Na Instagramie gwiazda zgromadziła ponad 900 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie. Julia regularnie wrzuca piękne zdjęcia m.in. z licznych podróży.

Monikę na Instagramie znajdziecie pod adresem: @monika.kociolek

Monika na TikToku

Monika na TikToku zgromadziła prawie 2 miliony obserwujących i prawie 80 milionów polubień. Jeżeli jeszcze jej nie obserwujesz, to warto to zmienić!

Monikę na TikToku znajdziecie pod adresem: @monika.kociolek

Wiesz wszystko o Monice Kociołek? Rozwiąż szybki QUIZ!

Monika Kociołek