Patrycja Mołczanow [Kim jest?, Team X 2, ile ma lat?, ile ma wzrostu? Chłopak]

Team X to zaraz obok Ekipy Friza jeden z najgorętszych projektów w internecie. Grupa utalentowanych twórców zamieszkałych pod jednym dachem w luksusowej willi pod Warszawą zrobiła niemałe zamieszanie na polskim YouTubie. Jedną z członkiń projektu jest Patrycja Mołczanow. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej influencerce, to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Jeżeli interesuje Cię Patrycja Mołczanow i chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat – ile ma lat? Ile ma wzrostu? Czy ma chłopaka? Na te oraz wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Członkami TEAM X 2 są również:

Ile lat ma Patrycja Mołczanow?

Wiele fanów zastanawia się kiedy ich idolka ma urodziny. Niestety nie ma oficjalnej informacji mówiącej o dacie urodzenia influencerki, ale w 2020 roku Patrycja pisała maturę, więc prawdodpobnie aktualnie ma 20 lat (2021).

Patrycja Mołczanow wzrost

Patrycja Mołczanow nie należy do grona niskich dziewczyn, ponieważ ma 175 cm wzrostu.

Ciekawostka: Mama Patrycji ma 163 cm wzrostu, tata 184 cm, a brat 181 cm.

Patrycja Mołczanow
Źródło: Screen YouTube Team X tiktok

Czy Patrycja Mołczanow ma chłopaka?

Nie ma oficjalnej informacji mówiącej o tym, że gwiazda Teamu X ma chłopaka, więc możemy przyjąć, że Patrycja aktualnie jest singielką. Jest to na pewno bardzo dobra wiadomość dla licznego grona fanów zakochanych w swojej idolce.

Patrycja Mołczanow – Team X 2

Patrycja jest członkinią youtubowej ekipy Team X 2. Nowy projekt ujrzał światło dzienne 12 grudnia 2020 roku. Team X 2 składa się z 8 członków.

Instagram Patrycji Mołczanow

Na Instagramie gwiazda zgromadziła ponad 600 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie. Julia regularnie wrzuca piękne zdjęcia m.in. z licznych podróży w ciekawe miejsca.

Patrycję na Instagramie znajdziecie pod adresem: @patrycjamolczanow

Patrycja Mołczanow na TikToku

Patrycja na TikToku zgromadziła ponad 800 tysięcy obserwujących i prawie 18 milionów polubień. Jeżeli jeszcze jej nie obserwujesz, to warto to zmienić!

Patrycję na TikToku znajdziecie pod adresem: @patrycjamolczanow

Patrycja Mołczanow na YouTube

Młoda gwiazda nagrywa również filmy na platformie YouTube. Z filmów, które tworzy młoda gwiazda, możemy dowiedzieć się wiele o jej życiu. Jeżeli interesuje Cię życie Patrycji, to koniecznie wciśnij czerwony przycisk na jej kanale i zacznij ją subskrybować.

Patrycję na YouTubie znajdziecie pod adresem: @patrycjamolczanow

Wiesz wszystko o Patrycji Mołczanow? Rozwiąż szybki QUIZ!

Patrycja Mołczanow