Co to jest Spanking? dowiedz się jak dawać klapsy w łóżku

Klapsy od wieków goszczą w sypialniach polaków, a dawanie ich może okazać się bardziej skomplikowane, niż na pierwszy rzut oka nam się wydaje. Śmiało możemy powiedzieć, że jest to sztuka. Sztuka zadawania przyjemności. Wiesz o niej wszystko? Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Co to jest Spanking?

Spanking to nic innego jak zadawanie erotycznych klapsów, w taki sposób, żeby wzbudzić porządnie partnera. Typów klapsów jest kilka. Erotyczny, bolesny czy karny. Oto tylko niektóre typy klapsów, którymi mogą obdarzać się wzajemnie partnerzy.

Jak zacząć?

Warto zacząć od małej rozgrzewki obszaru, który otrzyma klapsy, tak aby krew zaczęła płynąć. Masuj, ściskaj, lekko postukaj. To także świetny czas, aby sprawdzić reakcje Twojego partnera. Wielką przyjemnością będzie możliwość obserwowania partnera, jak pojawia się przyjemny, delikatny rumieniec.

Kiedy już przejdziecie do klapsów to pamiętaj, żeby robić to powoli i spokojnie. Czasami nawet sama groźba dobrego, mocnego klapsa wystarczy, aby wywołać u kogoś dreszcze. Klapsy to nie tylko ciągłe uderzanie kogoś tą samą rzeczą w tym samym tempie, w kółko, aż do znudzenia. Zacznij od lekkiego pstrykania i buduj napięcie. Zatrzymaj się od czasu do czasu.

Gdzie dawać klapsy?

Istnieje wiele obszarów, w które możesz wycelować erotyczne klapsy. Najpopularniejszym miejscem jest oczywiście pupa. Jest to miejsce kipiące ilością plusów. Jest miły i miękki, szybko się rumieni i nikt go nie zobaczy, jeśli masz ochotę na lanie aż do siniaków.

Jeżeli nie pupa to co? Wiele osób preferuje szybkie bicie w górę ud (od tyłu), ale polecamy to bardziej doświadczonym osobą, ponieważ dobre celowanie odgrywa tutaj kluczową rolę.

Inne obszary, które warto wziąć pod uwagę, jeżeli lubisz bardziej odczuwać kary cielesne, to podeszwy stóp (bastinado), piersi (klatka piersiowa) i dłonie. Dla miłośników naprawdę mocnych wrażeń pozostają genitalia, ale zdecydowanie polecamy dużą ostrożność przy tego typu zabawach.

Czym zadawać klapsy?

Wachlarz gadżetów do spankingu jest duży. Najlepsze jest to, że wcale nie musisz, od razu wybiera się na wycieczkę do sexshopu. Czasem wystarczy zajrzeć do szuflady w kuchni i znaleźć nowe zastosowanie łopatki kuchennej. Do zadawania przyjemności doskonale sprawdzi się popularny bicz, bat czy packa. Pamiętaj, żeby jak wszystko w życiu i tego typu zabawy robić z głową. Zgubiony bicz bardzo łatwo owija się wokół tułowia i uderza w okolice nerek, co może prowadzić do wewnętrznych uszkodzeń. Mądrze dobieraj narzędzia pieszczot. Osoba początkująca nie potrzebuje niczego, co jest zbyt solidne lub zbyt elastyczne i po prostu wystarczy ręka.

Tak czy inaczej, pamiętaj, że spanking ma być tylko pobudzającą nasze zmysły zabawą i ma sprawiać przyjemność obojgu partnerom. Jeżeli, którą ze stron ma obiekcje, to może warto odpuścić i poszukać innej formy urozmaicenia naszego życie seksualnego?

SZTUKA I MODA POLECA