Crocs połączył siły ze znanym DJ-em Diplo i stworzył psychodeliczne buty inspirowane lasem!

Wiele osób ma mieszane uczucia do butów marki Crocs, ale prawda jest taka, że to najlepiej sprzedające się wygodne obuwie podczas pandemii. Firma odnotowała najlepsze wyniki sprzedaży w 2020 roku!

Firma zaprezentowała stylową, psychodeliczną wersję modeli Classic Clog i Classic Sandal, której pokoleniu Z będzie trudno się oprzeć. Crocs połączył siły z nagrodzonym Grammy DJ Diplo.

Klasyczny chodak Diplo x Crocs i klasyczne sandały inspirowane są podróżą po lesie. Nietypowy design charakteryzuje się uderzającą mieszanką kolorów i nadruków, które są ozdobione przyciągającymi wzrok przypinkami Jibbitz.

Diplo x Crocs Clog jest wyposażony w świecącą przypinkę 3D Jibbitz o kształcie grzyba, który wprowadza but w świat lasu, podczas gdy sandały przenoszą użytkownika w nowy świat rozżarzonego blasku za sprawą dołączonych ośmiu świecących w ciemności zawieszek, które tworzą genialny efekt!

Jeżeli zainteresuje Cię ten model, to niestety mamy dla Ciebie złą wiadomość. Na stronie internetowej producenta buty już zostały wyprzedane. Cena Classic Clog wynosiła 70$, a wsuwane sandały Diplo x Crocs Classic z dwoma paskami kosztowały 50$.

SZTUKA I MODA POLECA