Danny Ferreri – Czy wiesz o nim wszystko? [wiek, wzrost, dziewczyna, walka]

Wchodząc w opis kanału na YouTubie Dannego Ferreri możemy przeczytać informacje – „Kanał rozrywkowy z najśmieszniejszymi (chyba) filmikami na polskim youtube”. Tak charakteryzuje swój kanał sam założyciel, i choć wydaje się, że to dość śmiała reklama to przy przyjrzeniu się zawartości strony youtubera… boki zrywać! Zresztą, ponad półtora miliona subskrybentów chyba nie może się mylić, prawda?.

Zanim zaczął rozśmieszać na YouTube brał udział w jednym z popularnych reality-show. Może dlatego jego poczucie humoru jest takie życiowe? Wraz z przyjaciółmi specjalizuje się w krótkich formach fabularnych zaprawionych sporą dawką zabawy i satyry, możemy także liczyć na niespodziewane puenty. W popularnej serii „Amico” stawia się w roli najgorszych na świecie: sprzedawców, kelnerów, kierowców i tak dalej. Uwagę zwraca profesjonalny poziom prezentowanego contentu. W ostatnim czasie popularny influcencer uległ trendowi panującemu w środowisku i wyszedł do swojej pierwszej walki w oktagonie gdzie skrzyżował rękawice z Sylwetrem Wardęgą, który zarzucił mu kupowanie sobie fanów. Danny dał radę i z dużą łatwością pokonał swojego przeciwnika.

Ile lat ma Danny Ferreri?

Danny Ferreri  urodził się 25 stycznia 1995 roku i w 2022 skończył 27 lata.

Ile wzrostu ma Danny Ferreri?

Danny Ferreri nie należy do wysokich osób i ma około 170 cm wzrostu.

Jak naprawdę nazywa się Danny Ferreri?

Wiele osób zastanawia się jak naprawdę nazywa się Danny Ferreri. Odpowiedź jest dość oczywista ponieważ influencer nazywa się Daniel Ferreri.

Jak na drugie imię ma Danny Ferreri?

Niestety nie mamy informacji czy Danny posiada drugie imię.

Jakie studia skończył Danny Ferreri?

Danny w 2018 roku skończył bardzo przyszłościowy kierunek jakim jest Mechatronika na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Spod jakiego znaku zodiaku jest Danny Ferreri?

Danny Ferreri urodził się 25 stycznia, więc jego znak zodiaku to wodnik.

Kariera sportowa Dannego Ferreri

Zanim Danny rozpoczął karierę youtubera, próbował rozwinąć swoją karierę na podłożu sportowym. W latach 2012-2013 grał na pozycji napastnika w klubach piłkarskich Podbeskidzie Bielsko-Biała i LKS Czaniec.

Czy Danny Ferreri ma rodzeństwo?

Tak, popularny  Danny Ferreri ma dużo młodszego brata Alexa (Alessandro Ferreri).

Danny Ferreri i walka MMA

Danny Ferreri jak narazie na swoim koncie ma jedną walkę. Podczas gali FAME MMA 11 gwiazdor zmierzył się w boksie ze znanym youtuberem, któremu ogromną rozpoznawalność na całym świecie przyniósł film „Pies Pają” Sylwestrem Wardęgą. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Danny’ego przez TKO po 2 rundzie. Z niecierpliwością czekamy na następne walki Daniela.

Ile waży Danny Ferreri?

Podczas ważenia przed galą FAME MMA gdzie skrzyżował rękawice z Sylwestrem Wardęgą influencer wniósł na wagę 72 kilogramy. Możemy przypuszczać, że jego codzienna waga oscyluje w tych granicach.

Czy Danny Ferreri ma dziewczynę?

Danny ma za sobą głośny związek z polską fotomodelką, prezenterką telewizyjną i celebrytką Olą Ciupą. Niestety nic nie trwa wiecznie i ich związek zakończył się w 2019 roku. Według mediów społecznościowych youtubera aktualnie jest w związku z modelką i aktorką Weroniką Bolchajmer.

Skąd pochodzi Danny Ferreri i gdzie aktualnie mieszka?

Danny ma pochodzenie włoskie, ale jego młodość związana jest z małym miastem w województwie małopolskim Kęty obok Bielsko-Białej, a aktualnie mieszka w Warszawie.

Instagram Dannego Ferreri

Na Instagramie gwiazdor regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić prawie 200 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Daniel jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Szymona na Instagramie znajdziecie pod adresem:@danny.ferreri

SZTUKA I MODA POLECA