Masywne Balenciaga Bulldozer Boot

Balenciaga uchodzi za markę, która odpowiada za rewolucję w świecie masywnych sneakersów, ale model „Bulldozer” to zupełnie inny poziom. Przypominająca pazury gumowe podeszwa, która zapewnia bardzo dobrą przyczepność, sznurowany przód inspirowany stylem wojskowym i przesadnie okrągły czubek. Bulldozery to idealny dodatek do spódniczki mini lub sukienki.

Bulldozery przeciągają uwagę i na pewno znajdzie się dla nich miejsce w nie jednej stylizacji. Nie ma co się oszukiwać, że pomimo masywnej budowy nie będą idealnym rozwiązaniem na długie spacery w zimowe, pełne śniegu dni. Buty występują w kolorze czarnym, a zastosowaną podeszwę możecie kojarzyć z wersji z niską cholewką występujących pod nazwą Bulldozer Mini.

Masywne Balenciagi dodają noszącemu dodatkowe parę centymetrów wzrostu. Buty wykonane są w 100% z roślinnej skóry. W górnej części buta znajduje się szeroki otwór wyposażony w uchwyty po obu stronach, które ułatwiają wsuwanie pary. Pośrodku zewnętrznej podeszwy wytłoczone jest klasyczne logo Balenciaga, co zapewnia subtelny, klasyczny branding.

Balenciaga Bulldozer Boot jest droższy niż wersja mini. Para jest już dostępna w przedsprzedaży w sklepie internetowym Balenciagi za 1190 dolarów.

SZTUKA I MODA POLECA