Głośnik Louis Vuitton Horizon Light Up

Oprawiony szlachetną skórą z metalowymi elementami, przypomina bardziej luksusowe wyposażenie domu, jednak kolorowy pokaz świetlny głośnika, który synchronizuje się z rytmem muzyki, zamienia każde miejsce w przestrzeń imprezową.

Louis Vuitton zaprezentował głośnik Horizon Light Up zainspirowany kultową torbą Toupie. Oprócz atrakcyjnego designu urządzenie oferuje doskonałą jakość dźwięku, ciekawe efekty wizualne oraz oczywiście bardzo wysoką jakość wykonania.

Głośnik o wartości 2890 USD (ok. 11 tys. złotych) zainspirowany kultową torbą Louis Vuitton Toupie to rewolucja w świecie przenośnego sprzętu audio. Oprawiony szlachetną skórą z metalowymi elementami, przypomina bardziej luksusowe wyposażenie domu, jednak kolorowy pokaz świetlny głośnika, który synchronizuje się z rytmem muzyki, zamienia każde miejsce w przestrzeń imprezową.

Design Horizon Light Up mocno wyróżnia się na rynku audio, oddaje hołd dziedzictwu i rzemieślniczemu kunsztowi Louis Vuitton. Głośnik ma wymiary 18cmx14cm i jest wykonany z polerowanej i matowej stali nierdzewnej z powłoką PVD w kolorze brązu i owinięty w czarną perforowaną i tłoczoną skórę z monogramem. Górny pierścień jest wykonany z hartowanego szkła i ozdobiony 23 znakami monogramu. Siedem stopniowanych kolorów zmienia się wraz z muzyką. Środkowy pierścionek zawiera 12 grawerowanych liter Louis Vuitton.

Niekonwencjonalny kształt pozwala na odtwarzanie muzyki w różnych pozycjach, przekazując dźwięk 360° lub wysyłając go w określonym kierunku. Horizon wyposażony jest w trzycalowy subwoofer, dwa 0,75-calowe głośniki wysokotonowe, trzy mikrofony do połączeń głosowych. Po pełnym naładowaniu będziemy mogli cieszyć się muzyką przez 15 godzin. Wbudowane Bluetooth i Wifi obsługują najpopularniejsze protokoły bezprzewodowego przesyłania strumieniowego.

Głośnik sprzedawany jest ze stacją dokującą do przechowywania i ładowania, uniwersalnym adapterem z 6 wtyczkami, 2 kablami USB-C (1 metr i 3 metry), zdejmowanym czarnym skórzanym paskiem na nadgarstek i etui podróżnym.

Źródło:LV

SZTUKA I MODA POLECA