Jak stylizować włosy na co dzień? Najciekawsze wskazówki

Chcesz pięknie ułożyć włosy przed wyjściem do pracy? A może szykujesz się na romantyczny wieczór we dwoje i potrzebujesz uczesania, która zachwyci Twoją drugą połówkę? Spośród wielu modowych inspiracji ciężko wybrać tę jedyną, by stworzyć na głowie cudne dzieło. Zwłaszcza, jeśli musi utrzymać się nienaruszona nawet przez kilka godzin! W tym artykule poznasz nie tylko ciekawe propozycje codziennych fryzur, ale także dowiesz się, w jakie urządzenia zainwestować, by łatwiej układać swoje włosy.

Układanie przepięknej fryzury na co dzień bez użycia dedykowanych temu urządzeń może zająć Ci ponad godzinę lub nawet dłużej. Wiele kobiet nie ma problemu z tym, aby znaleźć w sieci inspiracje na temat układania włosów. Problemem najczęściej jest brak odpowiedniego sprzętu, który pozwoliłby na szybkie i wygodne ułożenie przepięknej fryzury – nawet tuż przed wyjściem do pracy.

Promocja na Black Friday na suszarki do włosów – najciekawsze oferty znajdziesz już od
25 listopada, kiedy tylko zostaną uruchomione niesamowite rabaty!

Najciekawsze upięcia włosów na co dzień!

Wyróżniamy wiele ciekawych opcji upinania włosów, dzięki którym poczujesz się nie tylko pięknie na co dzień, ale i komfortowo. Jeśli masz naprawdę długie włosy, koniecznie musisz poznać kilka ciekawych rodzajów upięć. Najchętniej wybierane stylizacje przez kobiety
w Polsce
, to:

  • warkocze – możesz wybrać jeden warkocz w tylnej części głowy, dwa boczne warkocze lub typowy warkocz francuski przez całą głowę.
  • kucyk – to klasyczna fryzura codzienna, do której przygotowania przyda się dobra prostownica, szczególnie jeśli masz mocno burzliwe włosy.
  • kok – możesz zrobić go w tylnej, górnej części głowy. Taka forma upięcia pozwoli Ci na zachowanie maksymalnego komfortu, a także sprawi, że będziesz przepięknie wyglądać niemalże w każdym stroju.
  • eleganckie upięcia – te najczęściej charakteryzują się pofalowaniem włosów, kręceniem oraz wyszukanych  spinek.

Jeśli chcesz wygodnie tworzyć codzienne lub wieczorowe fryzury na głowie bez potrzeby wyjścia do stylistki, sprawdź prostownice Remington przecenione na Black Friday. Już pod koniec listopada kupisz niezbędny sprzęt do układania włosów w naprawdę dobrych cenach!

Kobiece fryzury na co dzień – jakie urządzenia są przydatne w domowej łazience?

Na wyposażeniu łazienki każdej wymagającej kobiety powinno znaleźć się takie urządzenie elektroniczne, jak:

  • prostownica,
  • lokówka,
  • suszarka.

To trzy najważniejsze sprzęty, które pozwalają na przygotowanie przepięknych fryzur na co dzień, a także na specjalne okazje – pod warunkiem, że masz odpowiednie umiejętności
i pomysł na nową stylizację włosów. Oczywiście musisz też uważać podczas użytkowania suszarki, lokówki oraz prostownicy. Wystarczy chwila nieuwagi, a możesz uszkodzić strukturę swoich włosów lub spalić je, co będzie skutkować rozdwajającymi się końcówkami, a nawet koniecznością umówienia wizyty w zakładzie fryzjerskim – celem ich obcięcia aż do poziomu uszkodzenia.

Przeczytaj więcej na temat bezpiecznej stylizacji włosów: Tutaj.

SZTUKA I MODA POLECA