Mateusz Janusz – Czy wiesz o nim wszystko? [Fit Lovers, wiek, wzrost, dziewczyna, kontrowersje, FAME MMA, kariera]

Mateusz Janusz jest trenerem personalnym i popularnym polskim influencerem. Większość ludzi może go kojarzyć z kanału na platformie YouTube o dużo mówiącym tytule Fit Lovers, który prowadzi wspólnie z Pamelą Stefanowicz, czyli jego narzeczoną. Początkowo zajmowali się publikowaniem materiałów z branży fitness, co było strzałem w dziesiątkę. Już w 2018 roku osiągnęli milion subskrypcji, a obecnie śledzi ich ponad 1,5 miliona widzów. Szerszej publiczności Mateusz Janusz dał się poznać za pośrednictwem udziału w programie Ameryka Express emitowanym na antenie TVN.

Mateusz wraz z Pamelą wspólnie tworzą genialny duet oparty na pasji do sportu i miłości do siebie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że para poznała się na studiach, ponieważ mieszkali w jednym akademiku, a do tego oboje byli na tym samym kierunku, czyli na wychowaniu fizycznym. Najpierw się przyjaźnili, jednak z czasem zamieniło się to w prawdziwą i dojrzałą miłość. Pamela przyjęła oświadczyny Mateusza w 2018 roku w Las Vegas. Mateusz Janusz występował także na freakowej gali Fame MMA, gdzie zmierzył się z Kacprem Błońskim. Walka była wyrównana, jednak przez werdykt sędziowski zwyciężył Kacper.

Ile lat ma Mateusz Janusz z Fit Lovers?

Popularny influencer Mateusz Janusz będący połową FitLovers urodził się 18 listopada 1991 roku  i w 2022 skończy 31 lat.

Ile wzrostu ma Mateusz Janusz z Fit Lovers?

Mateusz Janusz nie należy do grona wysokich osób i ma około 176 cm wzrostu.

Foto: Instagram/mattmeknife

Jak na drugie imię ma Mateusz Janusz?

Niestety nie mamy informacji na temat drugiego imienia Mateusza.

Spod jakiego znaku zodiaku jest Mateusz Janusz?

Mateusz Janusz urodził się 18 listopada, więc jego znak zodiaku to skorpion.

Skąd pochodzi Mateusz Janusz i gdzie aktualnie mieszka?

Mateusz Janusz pochodzi z Lęborka, ale aktualnie wraz ze swoją partnerką Pamelą mieszka w Warszawie.

Mateusz Janusz i jego walki w federacji FAME MMA

Mateusz Janusz na swoim koncie ma 2 walki w federacji FAME MMA. Popularny youtuber na tyle polubił MMA, że możemy być więcej niż pewnie, że to dopiero początek dłuższej kariery zawodniczej.

GalaKto z kimWynik
FAME MMA 12Kacper „Blonsky” Błoński VS Mateusz JanuszZwycięstwo Blonsky’ego przez niejednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach
FAME MMA 14Adam „AJ” Josef VS Mateusz JanuszZwycięstwo AJ’a przez KO w 1 rundzie

Czy Mateusz Janusz ma dziewczynę?

Mateusz Janusz jest w wieloletnim związku z Pamelą Stefanowicz. Razem tworzą kanał na youtubie o nazwie Fit Lovers, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów i zapewno niedługo przekroczy 2 mln. subskrybentów. Wiele osób zastanawia się jak Mateusz poznał Pamelę. Historia ich miłości ma swój początek na uczelni, gdzie oboje studiowali. Mateusz uczył swoją przyszłą miłość tańca breakdance, ale jeszcze musiało minąć dużo czasu zanim obojga serca zapłonęły i z przyjaźni znajomość przerodziła się w związek.

Instagram Mateusza Janusza z Fit Lovers

Na Instagramie gwiazda regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało jej się zgromadzić zawrotną liczbę ponad 500 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Mateusz jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Mateusza Janusza na Instagramie znajdziecie pod adresem:@mattmeknife

SZTUKA I MODA POLECA