Różowy Październik z GUESS Watches: Styl i solidarność w walce z rakiem piersi

Marka GUESS Watches, już po raz dziesiąty, w kontekście „Różowego Października” i we współpracy z fundacją The Get In Touch, wprowadza na rynek nowy, limitowany model zegarka. Zegarek ten został zaprojektowany z myślą o wsparciu walki przeciwko rakowi piersi. Część zysków ze sprzedaży tego modelu zostanie bezpośrednio przekazana fundacji, której głównym celem jest promowanie profilaktyki nowotworowej.

Przez ponad dekadę, GUESS Watches z zaangażowaniem wspiera działania fundacji The Get In Touch, której misją jest szerzenie bezpłatnej wiedzy na temat profilaktyki raka piersi i promowanie odpowiedzialnej troski o zdrowie wśród kobiet. W 2004 roku, fundacja, we współpracy z zespołem ekspertów medycznych, stworzyła opatentowane, interaktywne narzędzie – Daisy Wheel. Prezentuje ono 8 kluczowych etapów prawidłowego samodzielnego badania piersi. To wszystko jest efektem inicjatywy Marry Ann Wasil, założycielki fundacji, która po osobistym doświadczeniu z chorobą postanowiła podzielić się swoją wiedzą z kobietami na całym świecie. Dzięki temu Daisy Wheel stało się niezastąpionym narzędziem do monitorowania stanu zdrowia. Działania fundacji The Get In Touch odgrywają kluczową rolę w promowaniu świadomości na temat nowotworów, a marka GUESS Watches nieustannie wspiera tę ważną misję.

Co roku, tuż przed nadejściem października, znanego jako Miesiąc Świadomości Raka Piersi, GUESS Watches prezentuje limitowaną serię zegarków. Z każdej sprzedaży, 10% dochodu jest przeznaczane na wsparcie fundacji The Get In Touch. W tym roku, wyróżniającym się modelem jest biżuteryjny zegarek Sparkling Pink, stworzony we współpracy z prezeską fundacji – Betsy Nilan. Ten zegarek to unikalne połączenie stylu i funkcjonalności. Jego elegancka koperta o średnicy 38 mm, w kolorze różowego złota, jest ozdobiona dwurzędowym obramowaniem ze złotych i różowych kryształków. Błyszcząca tarcza z motywem złoto-różowego ombre i subtelny wzór wstążki, symbolizujący akcję Różowy Październik, skrywa w sobie wielofunkcyjny mechanizm. Zegarek dopełnia różowy, silikonowy pasek, nadający mu sportowego wyglądu. To prawdziwe arcydzieło biżuterii, które podkreśla wyjątkowy styl i pozwala wyrazić solidarność z kobietami na całym świecie.

Eleganckie opakowanie Sparkling Pink posiada informację o wsparciu marki dla fundacji oraz kod QR do pobrania bezpłatnej aplikacji Daisy Wheel.

SZTUKA I MODA POLECA