Kaluch – Czy wiesz o nim wszystko? [Kamil Kaliński, wiek, wzrost, dziewczyna, kariera]

Zaczęło się od Minecrafta… Tak rozpoczyna się historia wieku Youtuberów, ale tylko niewielu w Polsce osiąga sukces tej miary co Kaluch. Ponad 2 miliony subskrybentów o czymś świadczy i choć od debiutu minęło juz10 lat to Kaluch, czyli Kamil Kaliński, potrafi stale zaskakiwać swoich fanów czymś nowym.

Poza Minecraftem, ten 24-latek z Krakowa, pasjami grywa także w GTA i Fifę. Jeżeli chodzi o GTA to warto podkreślić tutaj zupełnie nowy sposób prowadzenia narracji w grze. To prawdziwy storytelling, pozwalający wczuć się widzom w opowiadaną historię i nie przypadkowo główna seria nosi nazwę „Prawdziwe życie”. Kaluch nie stroni również od okazjonalnych challengów, które zawsze znajdują swoich widzów. Prowadzi też regularnie dialog z fanami poprzez odcinki Q&A, gdzie można się dowiedzieć nieco więcej o nim samym i kulisach powstawania produkcji na YouTube.

To, z czego szczególnie zasłynął Kamil, to podkładanie głosu pod ulubioną postać z kreskówki – lemura, króla Juliana. Kupa śmiechu i zabawy! Kilka tygodni temu na jego kanale pojawiła się także produkcja muzyczna. utwór „21” podsumowuje ubiegły, trudny rok, ale także nawiązuje do całej kariery popularnego youtubera.

Ile lat ma Kaluch?

Popularny youtuber Kamil Kaliński znany również jako Kaluch urodził się 18 luty 1998 roku i w 2022 skończył 24 lata.

Ile wzrostu ma Kaluch?

Niestety nie mamy dokładnej informacji o wzroście Kalucha, ale jedno jest pewne, że nie należy do niskich osób i ma ponad 180 cm wzrostu.

Jak naprawdę nazywa się Kaluch?

Prawie wszyscy użytkownicy internetu kojarzą postać znaną jako Kaluch, ale nie wszyscy widzę jak naprawdę gwiazda ma na imię. Popularny influencer nazywa się Kamil Kaliński.

Jak na drugie imię ma Kaluch?

Niestety nie mamy informacji czy Kluch posiada drugie imię.

Spod jakiego znaku zodiaku jest Kaluch?

Kaluch urodził się 18 lutego, więc jego znak zodiaku to wodnik.

Czy Kaluch ma rodzeństwo?

Tak, Kaluch posiada siostrę Magdę, która również prowadzi swój kanał youtubowy pod nazwą „Maddie„, na którym zgromadziła dużą liczbę 119 tys. subskrybcji!

Czy Kaluch ma dziewczynę?

Niestety dla fanek Kalucha mamy złą wiadomość. Jego serce jest już zajęte przez piękną blondynkę o imieniu Weronika, którą znajdziecie na Instagramie pod nickiem 
victoriabarbae .

Jakie studia skończył Kaluch?

Kamil studiował w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

Skąd pochodzi Kaluch i gdzie aktualnie mieszka?

Kaluch lub po prostu Kamil Kaliński pochodzi z Krakowa, gdzie nadal mieszka.

Instagram Kalucha

Na Instagramie gwiazdor regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić ponad 500 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Kamil jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Kalucha na Instagramie znajdziecie pod adresem: @kaluch_

SZTUKA I MODA POLECA