Karol Gązwa [Blowek, wiek, wzrost, dziewczyna, kontrowersje, kariera, burger]

Karol Gązwa pomimo swojego młodego wieku rozpoznawany jest przez większość młodego pokolenia. Blowek, gdyż tak brzmi ksywka influencera, posiada na swoim kanale niespełna 4,8 mln subskrybentów śledzących na bieżąco kolejne udostępniane nagrania jego autorstwa. 

Początki kariery Blowka kręciły się wokół popularnej serii gry Minecraft. Tworzyć treści na popularnym portalu YouTube zaczął w roku 2011, gdzie raptem 3 lata później prowadził czwarty pod względem wielkości kanał w Polsce. Na uwagę zasługuje również fakt, że jako drugi youtuber w kraju zdobył milion subskrybentów. Jednakże już rok później zmienił profil, zaprzestając publikowania treści związanych z grą Minecraft i rozwijając się na kolejnych płaszczyznach. 

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Blowek wydał książkę o tym, w jaki sposób zostać pełnoetatowym youtuberem. To jednak nie koniec zapędów influencera, gdyż ledwie moment temu ogłosił, iż wypływa na nieznane mu dotąd wody w branży gastronomicznej. W związku z tym otwiera właśnie nową burgerownię BLOW BURGER, gdzie można online zamówić autorskie burgery stworzone przez gwiazdora. 

Niebagatelną kwestią jest również współpraca internetowego celebryty z innymi polskimi gwiazdami. To właśnie on odpowiada m.in. za założenie kanału YouTube przez Cezarego Pazurę.

Ile lat ma Blowek?

Karol Gązwa większości lepiej znany jako Blowek urodził się 17 grudnia 1996 roku i w 2022 roku skończy 26 lat.

Ile wzrostu ma Blowek?

Blowek nie należy do niskich osób i ma około 180 cm wzrostu.

Foto: Instagram/blowek5

Jak naprawdę nazywa się Blowek?

Prawie wszyscy użytkownicy internetu kojarzą postać znaną jako Blowek, ale nie wszyscy widzę jak naprawdę gwiazda ma na imię. Popularny influencer nazywa się Karol Gązwa.

Jak na drugie imię ma Blowek?

Blowek posiada bardzo ładne drugie imię – Franciszek.

Jaki jest ulubiony kolor Blowka?

Ulubionym kolorem Blowka jest pomarańczowy.

Restauracja Blowka. Jak zjeść jego burgera?

W ostatnim czasie Blowek pochwalił się w swoich mediach społecznościowych otwarciem swojej własnej restauracji. Po publikacji filmu dowiedzieliśmy się, że będzie to wirtualna burgerowania. Nie będzie fizycznego lokalu, który będziemy mogli odwiedzić, a naszego wymarzonego burgera zamówimy przez internet. Początkowo burgery można zamawiać tylko w Warszawie, ale niedługo mają dołączyć kolejna miasta.

Foto: YouTube

Walka Blowka w MMA

Wiele fanów z ogromnym zainteresowaniem obejrzałoby walkę swojego idola. Niestety nie wiemy czy Blowek kiedykolwiek zawalczy w oktagonie, ale sądząc po jego słowach wszystko jest możliwe!

„…To jest kwestia, że nigdy nie mów nigdy. Teraz powiem, że nie, a kiedyś Wojtek Gola do mnie zadzwoni i powie cześć Karol, mamy dla ciebie 10 milionów, bierz i idź walcz. Wtedy co ja będę musiał powiedzieć?…” – Powiedział Blowek.

Czy Blowek ma dziewczynę?

Karol chroni swoje życie prywatne i niestety nie mamy wiele informacji na temat jego życia uczuciowego. Z tego co udało nam się ustalić serce Blowka jest zajęte przez dziewczynę o pięknym imieniu Aleksandra.

Blowek i Premier Mateusz Morawiecki

Karol przeprowadził wywiad z Premierem RP Mateuszem Morawieckim, który miał pomóc w walce z fake newsami wśród młodych ludzi dotyczącymi pandemii koronawirusa. Wideo bardzo szybko zdobyło ogromną popularność w sieci.

Foto: YouTube

Spod jakiego znaku zodiaku jest Blowek?

Blowek urodził się 17 grudnia, więc jego znak zodiaku to strzelec.

Jaki kolor oczu ma Blowek?

Blowek ma oczy koloru niebieskiego.

Książka Blowka

Blowek na swoim koncie ma również książkę. W grudniu 2019 roku gwiazdor wydał książkę zatytułowaną „Zostań YouTuberem”.

Czy Blowek ma rodzeństwo?

Karol nie posiada rodzeństw, jest jedynakiem.

Skąd pochodzie Blowek i gdzie aktualnie mieszka?

Blowek lub po prostu Karol Gązowa pochodzi z małej miejscowości w województwie lubuskim Strzelców Krajeńskich, a aktualnie mieszka w Warszawie.

Instagram Blowka

Na Instagramie gwiazdor regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić zawrotną liczbę ponad 1,8 mln obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Karol jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Blowka na Instagramie znajdziecie pod adresem:@blowek5

SZTUKA I MODA POLECA