Rojson – Czy wiesz o nim wszystko? [Patryk Rojewski, wiek, wzrost, dziewczyna, kariera]

„Dzień dobry, cześć i czołem, boom, headshot, tarcza” – to powitanie zna chyba każdy szanujący się fan gier komputerowych w Polsce. A co powiecie na awangardową wersję klasyka „Idę z kosą, idą z kosą, z kosą przez świat – morduję od lat”. Tak to sam on! Rojson, czyli Patryk Rojewski, niekonwencjonalny youtuber.

Urodzony wtedy gdy na ekranach kin gościli „Pogromcy duchów” i „Terminator”, a w radiu kusiło „Last Christmas” duetu Wham, czyli w roku 1984. Ten Katowiczanin dał się poznać z kilku stron szerszej liczbie odbiorców. Na YouTube był obecny już od 2008 roku i raz krytykował marne gry komputerowe, innym razem dzielił się na lajcie swoimi opiniami o świecie w serii vlogów „Moje urojenia”. Najbardziej fani pokochali go jednak za energetyczne i wypełnione nietuzinkowym, choć momentami nieco trudnym poczuciem humoru, sesje w popularne gry. Do dzisiaj zebrało się wokół niego grono zagorzałych fanów, subskrybentów i zarazem „tarczowników”. Ta liczba leci w miliony, a wszystko pod szczytnym hasłem „Gry łączą, a nie dzielą”.

Jako miłośnik paintballa stworzył okazję do integracji ze swoimi fanami poprzez projekt „Paintball z Rojem”. Bardzo ciekawie zapowiadającą się i dopiero rozpędzającą się serią będą zapewne vlogi o kinie polskim i światowym, które Rojson przygotowuje razem ze swoim ojcem.

Ile lat ma Rojson?

Popularny youtuber Patryk Rojewski znany również jako Rojson urodził się 9 września 1984 roku i w 2022 skończy 38 lat.

Ile wzrostu ma Rojson?

Rojson nie należy do niskich osób ponieważ mierzy ponad 190 cm wzrostu.

Jak naprawdę nazywa się Rojson?

Prawie wszyscy użytkownicy internetu kojarzą postać znaną jako Rojson, ale nie wszyscy widzę jak naprawdę gwiazda ma na imię. Popularny influencer nazywa się Patryk Rojewski.

Jak na drugie imię ma Rojson?

Niestety nie posiadamy informacji czy i jakie drugie imię posiada Patryk.

Spod jakiego znaku zodiaku jest Rojson?

Rojson urodził się 9 września, więc jego znak zodiaku to panna.

Czy Wojan ma rodzeństwo?

Niestety nie mamy informacji na ten temat.

Czy Rojson ma żonę?

Niestety dla fanek Rojsona mamy złą wiadomość. Jego serce jest już zajęte przez piękną brunetkę Renate. Para już wiele lat temu wzięła ślub i doczekała się dwójki dzieci córeczkę i synka.

Skąd pochodzi Rojson i gdzie aktualnie mieszka?

Rojson lub po prostu Patryk Rojewski pochodzi z Katowic, gdzie aktualnie nadal mieszka.

Instagram Rojsona

Na Instagramie gwiazdor regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić prawie 150 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Patryk jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Rojsona na Instagramie znajdziecie pod adresem: @rojsonofficial

SZTUKA I MODA POLECA