Weronika Sowa [Kim jest Wersow?, ile ma lat?, Wzrost, Kto jest jej partnerem? Jej marka ubrań, Instagram gwiazdy]

Weronika Sowa to aktualnie jedna z najpopularniejszych gwiazd internetu. Ponad 2,5 miliona obserwujących na Instagramie oraz ponad 2 miliony subskrybcji na YouTubie, te liczby mówią same za siebie! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej niezwykłej influencerce koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Weronika „Wersow” Sowa jest członkinią EKIPY

Weronika „Wersow” Sowa za sprawą związku z Karolem „Frizem” Wiśniewskim weszła w skład grupy youtuberów o nazwie „EKIPA„. Ekipa to aktualnie najpopularniejsza grupa twórców na Polskim Youtubie.

Członkami tej grupy są również:

Ile lat ma Weronika „Wersow” Sowa?

Weronika urodziła się 31 sierpnia 1996 roku i dorastała w Austrii. W tym roku skończy 25 lat.

Czy Weronika „Wersow” Sowa ma rodzeństwo?

Tak, Weronika posiada dużo młodszą od siebie siostrę Nadię i niewiele młodszego brata Kacpra. Chętnie pokazuje rodzeństwo w swoich filmach. Po osiągnięciu sukcesu Wersow nie zapomniała o rodzinie i zatrudniła brata u siebie w firmie.

Ile wzrostu ma Wersow?

Weronika nie należy do wysokich osób i ma 162cm wzrostu.

Czy Weronika „Wersow” Sowa studiuje?

Wersow była studentką prawa na Krakowskiej uczelni. W trakcie piątek roku (ostatniego) przerwała studia. Jak powiedziała sama Weronika ma za dużo obowiązków żeby skupić się na tak ciężkich studiach. Po prostu stwierdziłam, że to nie jest dla mnie, nie czuję się na siłach, żeby to dokończyć na razie – wyjaśnia gwiazda.

Od kiedy Weronika „Wersow” Sowa jest w związku z Karolem „Frizem” Wiśniewskim?

Wersow i Friz parą są od 2018 roku. Poznali się kilka lat wcześniej, ale dopiero po czasie uznali, że chcieliby się lepiej poznać.

Marka ubrań należąca do Wersow

Weronika to nie tylko piękna kobieta i dziewczyna założyciela Ekipy, ale również zaradna bizneswoman. W grudniu 2019 oficjalnie ogłosiła, że niedługo pojawi się jej sklep internetowy Wersow Store z autorską marką ubrań. Popularnym elementem, który możemy spotkać na odzieży youtuberki jest jej monogram WRS.

Jakim samochodem jeździ Wersow?

Wiele osób zastanawia się jaki samochód ma Wersow. Jedna z najpopularniejszych influencerek uwielbia samochody typu SUV do niedawna jeździła Mercedesem GLA, ale w 2022 roku nadszedł czas na zmiany i Weronika kupiła białego Mercedesa GLC Coupe. W luksusowym wnętrzu samochodu znajduję się wiele gadżetów, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Z ciekawostek Werka wybrała tapicerkę skórzaną w oryginalny kolorze czerwono-czarnym.

Foto: YouTube/Wersow

Instagram Wersow

Weronika jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Prawie każdego dnia można znaleźć ciekawą relację, lub nowe genialne zdjęcie. Jest to osoba, którą z całą pewnością warto obserwować!

Instagram Weroniki Sowy: Wersow

Wiesz wszystko o Wersow? Rozwiąż szybki QUIZ!

SZTUKA I MODA POLECA