Nowciax [Kim jest Piotr Nowak?, ile ma lat?, ile ma wzrostu?, dziewczyna, Ekipa]

Piotr Nowak w internecie występuje pod pseudonimem Nowciax. Piotr należy do grupy twórców na platformie YouTubie o nazwie Ekipa. Na Instagramie posiada ponad 700 tysięcy obserwujących, a na platformie YouTube prawie 400 tysięcy subskrybcji. Te liczby mówią same za siebie – mamy do czynienia z bardzo popularną osobą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym niezwykłym influencerze koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Piotr „Nowciax” Nowak jest członkiem EKIPY

Pierwszym filmem zamieszczonym na kanale YouTube Nowciaxa był utwór muzyczny w ramach akcji HOT16CHALLENGE2. Od tego czasu regularnie publikuje ciekawe treści, chętnie oglądane przez rzesze fanów. Piotr jest bardzo wyrazistą postacią i bardzo często przekazuje ciekawe treści związane ze swoimi hobby. Jest członkiem EKIPY Friza – aktualnie najpopularniejszej grupy twórców na Polskim Youtubie.

Członkami tej grupy są również:

Ile lat ma Nowciax?

Niestety w internecie nie ma informacji na temat daty urodzin Nowciaxa, ale fani przypuszczają, że mógł urodzić się w 1995 roku.

Ile wzrostu ma Nowciax?

Nowciax ma 183 cm wzrostu.

W jaki sposób Nowciax dołączył do EKIPY?

Początkowo Piotr jak fotograf robił zdjęcia członkom Ekipy, ale po odejściu Mixera stał się jej członkiem.

Czy Nowciax ma dziewczynę?

Nowciax nie posiada dziewczyny. Fani podejrzewali, że ukrywa związek z Murcix, ale na jednym z filmów zdementował tę plotkę.

Czy Nowciax ma rodzeństwo?

Piotrek ma dwie młodsze siostry Zosie i Weronikę, które bardzo kocha.

Czy Nowciax ma prawo jazdy?

Tak, Piotr posiada prawo jazdy i porusza się samochodem marki Skoda.

Czym interesuje się Nowciax?

Piotr Nowak ma wiele zainteresowań, ale najcześciej na filmach dzieli się zamiłowaniem do fotografii (jest autorem zdjęcia Friza do magazynu Forbes) i wędkarstwa. YouTuber kolekcjonuje również buty i jak sam mówi nigdy nie policzył dokładnie ile par obuwia udało mu się zebrać. Na jednym z filmów powiedział, że prawdopodobnie ma ok. 80 par.

Marka ubrań Nowciaxa

Piotr już w gimnazjum zajmował się tworzeniem odzieży. Aktualni tworzy markę o nazwie RELAB, o czym mogliśmy się dowiedzieć na jednym z filmów na kanale Wersow.

Instagram Nowciaxa

Piotr jest bardzo aktywny na swoim Instagramie, a na dodatek za sprawą swojego hobby, robi przepiękne fotografie. Prawie każdego dnia można znaleźć ciekawą relację, lub nowe genialne zdjęcie. Jest to osoba, którą z całą pewnością warto obserwować!

Instagram Nowciaxa: @nowciax

Wiesz wszystko o Piotrku? Rozwiąż szybki QUIZ!

Nowciax Quiz