Karol Wiśniewski | Kim jest Friz?, ile ma lat?, Czy ma dziewczynę? Marka ubrań Ekipatonosi, Spółka Giełda, Dom Ekipy, Instagram gwiazdy

Karol FRIZ Wiśniewski to aktualnie najpopularniejszy polski youtuber. Ponad 2,8 miliona obserwujących na Instagramie oraz ponad 4 miliony 300 tysięcy subskrybcji na YouTubie! te liczby mówią same z siebie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym niezwykłym influencerze koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Karol „Friz” Wiśniewski jest założycielem grupy youtuberów tworzących wspólnie i mieszkających pod jednym dachem o nazwie EKIPA. Karol swoją popularność zyskał dzięki filmom związanym z grami (m.in. PokemonGo). Później jego internetowa twórczość skupiła się na wyzwaniach i vlogach.

Karol „Friz” Wiśniewski założył grupę twórców działających na Youtube, którą nazwał „EKIPA” (zwaną również „EKIPĄ FRIZA„). Według wielu źródeł jest najbogatszym youtuberem w Polsce.

Członkami tej grupy są również:

Ile lat ma Karol „FRIZ” Wiśniewski?

Karol urodził się 13 lutego 1996 roku w Krakowie. W tym roku skończy 25 lat.

Czy Karol „FRIZ” Wiśniewski ma rodzeństwo?

Na filmach Karola możemy się dowiedzieć, że influencer posiada brata.

Czy Karol „FRIAZ” Wiśniewski ma dziewczynę?

Friz aktualnie jest w związku z Weroniką Sową w internecie występującą pod pseudonimem Wersow. Wcześniejszą partnerką youtubera była Kinga Furtak (Kindzxa).

Od kiedy Karol „FRIZ” Wiśniewski jest w związku z Weroniką „Wersow” Sową?

Friz i Wersow są parą od 2018 roku. Poznali się kilka lat wcześniej, ale dopiero po czasie uznali, że chcieliby się lepiej poznać.

Ile wzrostu ma Friz?

W internecie możemy znaleźć informacje, że Friz ma 173 cm wzrostu.

Marka ubrań stworzona przez Karola

Sklep i marka EKIPATONOSI powstała w 2019 roku. Z licznych wywiadów możemy się dowiedzieć, że marka ubrań powiązana z Ekipą przynosi wielomilionowe zyski.

Instagram Friza

Karol jest bardzo aktywny na swoim Instagramie. Prawie każdego dnia można znaleźć ciekawą relację, lub nowe genialne zdjęcie. Jest to osoba, którą z całą pewnością warto obserwować!

Instagram Friza: Frizoluszek

Wiesz wszystko o Frizie? Rozwiąż szybki QUIZ!

SZTUKA I MODA POLECA