Perfumy orientalne uniseks

Czy istnieją zapachy, których mogą używać zarówno kobiety, jak i mężczyźni? Oczywiście! Są to perfumy orientalne uniseks, stworzone z myślą o mężczyznach oraz kobietach, którzy uwielbiają wyróżniające się pieczołowicie dobranymi składnikami pachnidła o przepięknej woni. Perfumy unisex są wzbogacone uniwersalną nutą zapachową, która nie stanowi wyróżnika perfum damskich lub męskich. Mogą je zatem używać wszyscy, którym będzie podobać się określona nuta. Co można jeszcze powiedzieć o perfumach uniwersalnych i orientalnych uniseks? Czy rzeczywiście jest to wymysł współczesnych czasów? Gdzie takie perfumy można dostać?

Perfumy Arabskie damskie i męskie?

To współczesny świat przyzwyczaił nas do tego, że rozróżniamy perfumy damskie oraz męskie. Nie ma w zasadzie umownej granicy pomiędzy tym, jaki zapach powinien stosować mężczyzna, a jaki kobieta. Przyjęło się, że zapachy z domieszką składników, które kojarzą się typowo męsko, np. z miętą pieprzową, imbirem, są skierowane właśnie dla mężczyzn i podobnie sytuacja wygląda, jeśli chodzi o kobiety. Nic bardziej mylnego! Można stworzyć takie nuty zapachowe, które będą pasować każdej płci. Takimi perfumami są na pewno zapachy orientalne, arabskie, uniseks wyróżniające się kwiatowo-korzennymi składnikami.

Perfumy orientalne uniseks zostały wyprodukowane z myślą o wszystkich i podbijają gust zarówno mężczyzn, jak i kobiet w różnym wieku. Warto zaznaczyć, że zapachy te nie są przeznaczone wyłącznie dla osób starszych, czy młodszych. Co ciekawe, kojarzą się również one przede wszystkim z perfumami arabskimi, nic dziwnego, ponieważ mają one bardzo wiele wyróżniających cech.

Perfumy arabskie

Perfumy orientalne słyną głównie z tego, że wiele marek jest oznaczona etykietą unisex – dla obu płci. Ich sekret tkwi w delikatnej nucie olejków. Jak wiadomo, olejki są takimi składnikami, które potrafią na każdej skórze nieco inaczej pachnieć. Co istotne, perfumy te cechują się również dużą trwałością, ponieważ z biegiem czasu nabierają mocy i pozostają na skórze lub ubraniach przez wiele godzin, czasami nawet dni. Są to produkty naprawdę trwałe. Zapach perfum arabskich można określić jako głęboki, mocny nieco wieczorowy, natomiast zupełnie nie duszący, ale działający na zmysły. W Polsce perfumy arabskie nadal są specyfikami raczej niszowymi, nie są tak spopularyzowanie, jak we wschodniej części świata. Warto to jednak zmienić!

Dlaczego warto zdecydować się na perfumy orientalne unisex?

Perfumy orientalne uniseks to świetny pomysł na prezent! Kupując odpowiedni flakonik, możesz podarować go zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Spełniają one oczekiwania naprawdę wymagających osób, które od zapachów oczekują czegoś więcej niż zwykłej kwiatowej woni. Co ciekawe, jeśli kupisz perfumy unisex, mogą być one używane zarówno przez Ciebie, jak i przez Twojego partnera. Koniecznie trzeba także podkreślić, że perfumy orientalne, arabskie mogą być używane w naprawdę niewielkiej ilości, ich intensywność oraz trwałość przewyższa wszystkie inne perfumy dostępne na rynku.

Perfumy orientalne uniseks – gdzie kupić?

Chcesz przetestować niszowe, świetnie pachnące, oryginalne perfumy arabskie orientalne, które przeznaczone są zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet? Proponujemy Ci zakupy w sklepie Al Sheikh. W ofercie znajdziesz wiele różnorodnych typowo arabskich perfum, które bardzo trudno dostać na rynku polskim. W asortymencie w przeważającej części znajdują się typowe zapachy unisex, dzięki temu bez problemu dobierzesz ulubiony produkt zarówno dla siebie, jak i dla swojego partnera. Ciekawe nuty zapachowe, a także przykuwające wzrok designerskie flakoniki, stanowią wyróżnik tychże perfum. Warto zatem się zdecydować na zakup.

Perfumy orientalne uniseks są to zapachy, które przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Ich uniwersalne receptury oparte są na nutach drzewno-kwiatowych, z dodatkiem olejków eterycznych. Zapachy sprawiają, że podobają się one kobietom oraz mężczyznom. Warto również zaznaczyć, że perfumy uniseks istnieją już od starożytności. W kulturze tej nie było rozróżnienia pomiędzy zapachami damskimi i męskimi. Jeśli szukasz odpowiednich perfum arabskich, które stanowią najpopularniejszy rodzaj zapachów orientalnych, proponujemy Ci skorzystanie z oferty sklepu Al Sheikh, gdzie znajdziesz niszowe produkty marek arabskich, których nie ma na polskim rynku na przykład: Ocyana, Lotach, Attar Collection, Arabian Oud.

SZTUKA I MODA POLECA