Marcin Dubiel [ile ma lat?, wzrost, dziewczyna, kariera, FAME MMA]

Marcin Dubiel niewątpliwie zalicza się do grona najpopularniejszych influencerów w Polsce, a od niedawna również zawodników federacji FAME MMA. Swoją karierę na platformie YouTube zaczął od pomysłowych pranków, które skradły serca setki tysięcy internautów. Przystojny, obdarzony wielką charyzmą, to tylko niektóre cechy, którymi możemy opisać Marcina. Prawdopodobnie wiesz już dużo na temat jego osoby, ale czy na pewno wszystko? Przeczytaj dokładnie ten artykuł i rozszerz swoją widzę na temat tego niezwykle ciekawego influencera.

Marcin Dubiel to osobowość internetowa, o której jeszcze nie raz zrobi się naprawdę głośno w świecie YouTuba. Gwiazdor z roku na rok zyskuje coraz większą popularność w polskim show-biznesie, również za sprawą swoich licznych walk w federacji FAME MMA. Niewątpliwie warto śledzić na bieżąco jego dokonania. Czy wiesz o nim wszystko? Przeczytaj ten artykuł i sprawdź!

Ile lat ma Marcin Dubiel?

Marcin Dubiel urodził się 24 października 1996 roku, czyli aktualnie ma 25 lat (2021).

Czy Marcin Dubiel ma dziewczynę?

Według zebranych przez nas informacji Marcin Dubiel aktualnie nie posiada dziewczyny, co niezaprzeczalnie jest doskonałą wiadomością dla licznego grona fanek znanego youtubera. Wcześniej był związany m.in. z Lexy Chaplin oraz Nikolą Stajszczak.

Foto: Instagram/MarcinDubiel

Ile wzrostu ma Marcin Dubiel?

Marcin Dubiel ma 183 centymetry wzrostu, a jego waga oscyluje w granicach 75-76kg.

Udział Marcina w FAME MMA

Marcin Dubiel na swoim koncie ma już trzy występy na gali FAME MMA. Podczas gali FAME MMA 11 zmierzył się z Wojtkiem „Oj Wojtkiem” Przeździeckim i w pięknym stylu pokonał swojego przeciwnika. Marcin pokazał, że miesiące ciężkich treningów nie poszły na marne. Do wcześniejszej walki podczas gali numer 10, znany influencer również przygotował się wzorowo i pokonał członka Teamu X Czaro Nykiela. Jednak początki w oktagonie nie były łatwe i podczas gali FAME MMA 8 Marcin Dubiel przegrał z Kacprem Błońskim.

Jakim samochodem jeździ Marcin Dubiel?

Influencerzy często poruszają się drogimi sportowymi samochodami. W przypadku Marcina nie jest inaczej ponieważ na co dzień jeździ BMW M5 Competition, którego cena może niejedną osobę przyprawić o zawrót głowy. W 2021 roku gwiazdor wraz z Lexy Chaplin podróżował trasą A4 w Katowicach, gdzie samochód miał nagłą awarię. Na miejscu zdarzenia pojawiła się straż policja, straż pożarna i laweta. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Marcin Dubiel Camp

Marcin Dubiel jest bardzo popularnym influencerem i ma ogromną rzeszę fanów, których marzeniem jest spotkanie na żywo swojego idola. Od dłuższego czasu Marcin we współpracy ze znaną wytwórnią MyMusic stworzył taką możliwość na obozach Marcin Dubiel Camp. Jak możemy przeczytać na stronie Campu, na uczestników czeka prawdziwa moc atrakcji!

Marcin Dubiel u Kuby Wojewódzkiego

Marcin Dubiel wziął udział w popularnym show Kuby Wojewódzkiego, które zostało wyemitowane na antenie telewizji TVN w dniu 19.10.2021 o godzinie 22:30. W programie wziął udział również aktor Mateusz Damięcki.

Marcin Dubiel Instagram

Marcin na Instgramie zgromadził ogromną liczbę ponad 2 milionów obserwujących. Jeżeli jeszcze go nie obserwujesz, to warto to zmienić!

Marcina na Instagramie znajdziecie pod adresem:@marcindubiel

Marcin Dubiel TikTok

Marcin na TikToku zgromadził ponad 1.5 miliona obserwujących i ponad 20 milionów polubień. Jeżeli jeszcze go nie obserwujesz, to wbijaj na jego profil i sprawdź co ciekawego dziś nagrał!

Marcina na TikToku znajdziecie pod adresem:@marcindubiel

Marcin Dubiel Twitter

Marcin na Twiterze zgromadził prawie 200 tysięcy obserwujących. Jeżeli jeszcze nie śledzisz jego konta, to warto to zmienić!

Marcina na Twiterze znajdziecie pod adresem:@MarcinDubi

Czy wiesz wszystko na temat Marcina Dubiela? Rozwiąż szybki QUIZ!

SZTUKA I MODA POLECA