Maria Ryskala [Kim jest Marcysia?, ile ma lat?, ile ma wzrostu?, Prawdziwie imię, Kto jest jej partnerem?, Ekipa, Instagram gwiazdy]

Maria Ryskala w internecie występuje pod pseudonimem Marcysia lub w połączeniu pseudonimu z nazwiskiem Marcysia Ryskala. Marcysia należy do grupy twórców na platformie YouTubie o nazwie Ekipa. Prawie 2 miliony obserwujących na Instagramie oraz ponad 1 milion subskrybcji na YouTubie. Te liczby mówią same za siebie – mamy do czynienia z prawdziwą gwiazdą internetu! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej niezwykłej influencerce koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Maria „Marcysia” Ryskala jest członkinią EKIPY

Marcysia Ryskala za sprawą związku z Mateuszem „Trombą” Trąbką weszła w skład grupy youtuberów o nazwie Ekipa. Ekipa to aktualnie najpopularniejsza grupa twórców na Polskim Youtubie.

Członkami tej grupy są również:

Ile lat ma Marcysia Ryskala?

Marcysia urodziła się 25 grudnia 1997 roku. W tym roku skończy 24 lat (2021).

Ile wzrostu ma Marcysia?

Marcysia ma 168 cm wzrostu.

Pseudonimy Marii Ryskali

Do gwiazdy przylgnęło wiele pseudonimów, które możemy usłyszeć na filmach – Marcysia, Marcelina i Mariola, ale prawdziwe imię influencerki to Maria.

Czy Marcysia ma rodzeństwo?

Tak, Marcysia posiada dwóch braci. Młodszego Borysa, który w listopadzie 2021 roku skończył 16 lat. Mogliśmy go poznać na jednym z filmów na kanale Marcysi. Niestety nie posiadamy informacji na temat drugiego brata.

Tatuaże Marcysi

Pierwszy tatuaż Marcysia Ryskala wykonała w wieku 15 lat. Powstał on na żebrach, w tajemnicy przed rodzicami. Youtuberka ma liczne tatuaże m.in.na rękach czy szyi. Razem z chłopakiem Trombą kolekcjonują tatuaże ze wspólnych podróży.

Od kiedy Maria „Marcysia” Ryskala jest w związku z Mateuszem „Trombą” Trąbką?

Marcysia i Tromba parą są od połowy 2019 roku, ale na ujawnienie związku para zdecydowała się dopiero po dłuższym czasie.

Czym interesuje się Marcysia?

Marcysia od dziecka chciała zostać piosenkarką. Jako mała dziewczynka pisała teksty piosenek i nagrywała covery. Nic dziwnego, że pierwszym filmem, który pojawił się na jej YouTubowym kanale była piosenka. Fani bardzo doceniają talent muzyczny youtuberki, co widać w licznych pozytywnych komentarz na temat jej wokalu.

Drugą wielką pasją Marcysi są egzotyczne zwierzęta. Posiada węża o imieniu Puszek.

Instagram Marcysi

Marcysia jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Prawie każdego dnia można znaleźć ciekawą relację, lub nowe genialne zdjęcie. Jest to osoba, którą z całą pewnością warto obserwować!

Instagram Marcysi Ryskali: @ryskalamarcysia

Wiesz wszystko o Marcysi? Rozwiąż szybki QUIZ!

SZTUKA I MODA POLECA