JDabrowsky – Czy wiesz o nim wszystko? [Jan Dąbrowski, wiek, wzrost, dziewczyna, dzieci, kariera]

JDabrowsky

„JDabrowsky to grabarz smutku ludzkiego. Nie potrafię zrobić szpagatu, ale staram się nadrobić to nietuzinkowym humorem” – Tak o sobie pisze on sam, czyli bohater tego artykułu Jan Dąbrowski. Za szlachetnym nazwiskiem idą tez szlachetne poczynania. Pomimo bardzo młodego wieku jest już całkiem uznanym youtuberem oraz prezenterem radiowym i telewizyjnym.

Urodzony w 1996 roku Janek zaczynał jak wielu innych. Od zabawy w pikselowe klocki- Minecrafta. Równocześnie demonstrował widzom jak powstają jego grafiki komputerowe – były to takie krótkie poradniki w stylu „know how”. Pięć lat w sieci i w 2016 roku pękła bariera miliona subskrybentów na YouTube. Poza graniem i projektowaniem graficznym na jego kanale można znaleźć także vlogi z życia wzięte.

Ale Janek Dąbrowski to nie tylko YouTube. Dał się poznać także jako prowadzący audycje w radiowej Czwórce („Terefere Radio”) i telewizyjne show „The Voice Kids”. Jeszcze mało? Jest też właścicielem własnej marki odzieży, udzielał się wokalnie w kilku singlach, organizował obozy sportowe „Terecamp”, napisał książkę… Całkiem sporo jak na ćwierć wieku żywota. Prywatnie związany jest z piosenkarką Sylwią Przybysz.

Ile lat ma Jan Dąbrowski?

Popularny youtuber Jan Dąbrowski znany również jako JDabrowsky urodził się 29 września 1996 roku i w 2022 skończy 26 lat.

Ile wzrostu ma Jan Dąbrowski?

Wiele fanów zastanawia się ile wzrostu ma ich idol – Jan Dąbrowski. Według zgromadzonych przez nas informacji popularny JDabrowsky jest średniego wzrostu i liczy sobie 175cm.

Jak naprawdę nazywa się JDabrowsky?

Prawie wszyscy użytkownicy internetu kojarzą postać znaną jako JDabrowsky, ale nie wszyscy widzę jak naprawdę gwiazda ma na imię. Popularny influencer nazywa się Jan Dąbrowski.

Czy Jan Dąbrowski ma dzieci?

Tak, Jan Dąbrowski posiada wraz ze swoją partnerką Sylwią Przybysz dwie wspaniałe córeczki Pole i Nele.

Jak na drugie imię ma Jan Dąbrowski?

Niestety nie mamy informacji na temat drugiego imienia Janka.

Spod jakiego znaku zodiaku jest Jan Dąbrowski?

Jan Dąbrowski urodził się 29 września, więc jego znak zodiaku to waga.

Czy Jan Dąbrowski ma rodzeństwo?

Tak! Najwyraźniej rodzice Janka twierdzą, że w rodzinie jest siła, bo popularny influencer posiada, aż trzech braci! Tomasza (urodzony w 1986 roku), Piotra (urodzony w 1988 roku) i Pawła (urodzony w 1991 roku).

Czy Jan Dąbrowski ma dziewczynę?

Niestety dla fanek Janka mamy złą wiadomość. Serce gwiazdora od już od wielu lat jest zajęte przez znaną piosenkarkę Sylwię Przybysz.

Skąd pochodzi Jan Dąbrowski i gdzie aktualnie mieszka?

JDabrowsky lub po prostu Jan Dąbrowski pochodzi z Legnicy i wraz ze swoją partnerką Sylwią mieszka w miejscowości Szczuki niedaleko Ostrołęki.

Instagram Jana Dąbrowskiego

Na Instagramie gwiazdor regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić ponad 2 miliony obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Janek jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Janka Dąbrowskiego na Instagramie znajdziecie pod adresem: @jdabrowsky

SZTUKA I MODA POLECA