Dolce & Gabbana zaprezentowała kolekcję we współpracy z hotelem Cala Di Volpe na Sardynii

Gdy spotkają się dwie kultowe marki, to możemy być spokojni, że wynik będzie zaskakujący! Dowodem na jest współpraca Dolce & Gabbana z Hotelem Cala di Volpe, kultową posiadłością na Sardynii. Wspólnie te dwie marki wprowadziły na rynek nową kolekcję odzieży sportowej, która jak żadna inna definiuje zrelaksowany luksus.

Komplet będzie dostępny wyłącznie w pop-up store Dolce & Gabbana w hotelu Cala di Volpe i obejmuje linię kaftanów, t-shirtów, czapek i fularów dla mężczyzn i kobiet. Każdy przedmiot jest inspirowany naturą i krajobrazem niezwykłego wybrzeża Costa Smeralda i zawiera egzotyczne nadruki przedstawiające morze i małe nadmorskie miasteczka.

Zaprezentowana na 60. rocznicę marki, ekskluzywna kolekcja Capa di Volpe od Dolce & Gabbana to Twoja dawka luksusowej wakacyjnej mody. Aby uczcić tę okazję, Costa Smeralda i jej cztery luksusowe hotele zorganizują również szereg lokalnych wydarzeń w okolicy.
Obejmą one Maxi Yacht Rolex Cup organizowany przez Yacht Club Costa Smeralda, Costa Smeralda Classical Music Festival, a także wydarzenie muzyczne na żywo w Nikki Bar oraz kilka innych imprez golfowych i żeglarskich.

Ponadto, aby nadać wakacjom stylowy charakter, hotel oferuje swoim gościom również możliwość pobytu w nowym apartamencie Harrodsa, który jest wyposażony w prywatny taras na dachu, basen bez krawędzi ze zintegrowanym barem, duży taras i pergolę jadalną. .
Luksusowe wakacje kuszą! Czy ty słuchasz?

SZTUKA I MODA POLECA