Matemagiczny Ogród Swarovskiego: Miejsce, gdzie magia i nauka spotykają się w harmonii

Przedstawiamy najnowsze trendy biżuteryjne marki Swarovski na sezon wiosna/lato 2023. Znane rodziny biżuterii zostały wzbogacone o nowe kształty, kolory i wzory, a także pojawiły się zupełnie nowe kolekcje. Poznaj najnowsze propozycje biżuteryjne, które z pewnością zachwycą miłośników kryształów i ekskluzywnych dodatków.

W obecnym sezonie dyrektor kreatywny Swarovski, Giovanna Engelbert, odwiedziła Matemagiczny Ogród, gdzie ukazują się niesamowite cuda. To miejsce, gdzie magia i nauka spotykają się, a geometria łączy się z energetyczną florą i fauną, a marzenia z kryształów ożywają w piękny sposób. Każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, wyraża harmonię, która tworzy wspaniałą pieśń o pięknie świata naturalnego, łącząc się z nauką, sztuką i przestrzenią poza czasem – tam, gdzie wszystko jest możliwe.

Przed nami sezon wiosna/lato 2023, w którym po raz pierwszy zostaną zaprezentowane sześć nowych kolekcji biżuterii, każda z nich oferująca świeże spojrzenie i oryginalne wzory. Pomimo, że te pełne ekspresji koncepcje koloru i kształtu są w centrum uwagi, to styl projektowania pozostaje wierny markowemu językowi Swarovski. Kolekcje te obejmują szeroki wybór biżuterii, zegarków i akcesoriów, które zostały zaprojektowane z myślą o wyrażaniu swojej indywidualności w radosny sposób, a mistrzowska precyzja i savoir-faire są widoczne we wszystkich aspektach ich produkcji.

Pełen życia ogród, wypełniony wyjątkowymi kwiatami, rozwija się przed Tobą, prezentując błyszczące połączenia i zaskakujące zestawienia kolorów. Nowa rodzina biżuterii Florere, emanująca żywiołową energią, eksploruje różnorodne motywy kwiatowe, z których każdy jest hołdem dla artyzmu i savoir-faire charakterystycznego dla marki Swarovski. W tym sezonie życie jest pełne magii i cudów, a rodzina Idyllia oferuje misternie wykonane elementy, zjawiskowo odwzorowujące egzotyczną florę i faunę. Natomiast rodzina Rota wyraża postępowe podejście do mody poprzez precyzyjne wykonanie, osiągnięte dzięki technologii i przemysłowej stylistyce. To perspektywa na świat, która oferuje zupełnie nowe spojrzenie na biżuterię.

W tym sezonie kultowy motyw łabędzia Swarovski, będący symbolem miłości, radości i nieprzemijającego piękna, został przedstawiony w nowej, pełnej energii interpretacji, której składową są wywołujące dobre samopoczucie kolory marki. Kolekcja na wiosnę/lato 2023 zawiera barwne rodziny Pop Swan oraz Iconic Swan, które niosą nowe spojrzenie na motyw łabędzia. Rodzina Fashion Swan natomiast to połączenie luksusowych detali z romantycznymi i retro elementami, które wprowadzają nowe piękno do kultowego motywu Swarovski.

Poza wprowadzeniem nowych kolekcji, również dotychczasowe główne rodziny biżuterii Swarovski zyskały na świeżości dzięki zastosowaniu nowych szlifów, kolorów i kształtów. Jest to płynne przejście od poprzednich sezonów do nowej przestrzeni, w której kreatywność rozkwita.

W kolekcji na sezon wiosna/lato 2023 w rodzinie Chroma, która słynie z odważnych zestawień kamieni jubilerskich, pojawiły się dwa nowe kierunki. Jeden z nich to zachwycające wzory w kształcie ośmiokątów. Natomiast w rodzinie Curiosa można zobaczyć charakterystyczne matemagiczne struktury, w których nieoczekiwane kształty przybierają boskie proporcje. Rodzina Dextera to z kolei połączenie odważnego charakteru metalowych konstrukcji z olśniewającą gamą kryształów. Każda z tych unikalnych ozdób gwarantuje wyjątkowe stylizacje. Rodzina Dulcis oferuje pełen wachlarz słodkości, kuszących apetycznym wyglądem. Z kolei rodzina Gema czerpie z bogactwa pryzmatycznych odcieni wiosny i lata, tworząc abstrakcyjne motywy kwiatowe. Nowe kryształowe elementy można znaleźć także w rodzinach Lucent, Matrix, Tennis oraz w odświeżonej linii ozdób Millenia, która emanuje odwagą i ponadczasowym urokiem.

SZTUKA I MODA POLECA