UNIQLO i INES DE LA FRESSANGE prezentują kolekcję na jesień-zimę 2023

UNIQLO zaprezentuje nową kolekcję UNIQLO / INES DE LA FRESSANGE na jesień-zimę 2023. To linia LifeWear, która czerpie z paryskiego stylu Ines de la Fressange, francuskiej ikony mody. Kolekcja składa się z ponadczasowych, klasycznych i komfortowych ubrań.

24 sierpnia, UNIQLO ujawni najnowszą kolekcję UNIQLO / INES DE LA FRESSANGE na sezon jesień-zima 2023. Ta nowa linia odzieży LifeWear oddaje hołd nonszalanckiemu, paryskiemu stylowi Ines de la Fressange, która jest uosobieniem francuskiej elegancji i ikoną mody dla kobiet na całym świecie. Kolekcja jest wyrazem nieustającego zaangażowania Ines w tworzenie ponadczasowych, klasycznych elementów garderoby, które podkreślają kobiece piękno i jednocześnie zapewniają niezrównane poczucie komfortu na co dzień.

Fot. Materiały prasowe

Najnowsza kolekcja emanuje duchem dziedzictwa przekazywanego przez pokolenia. Ines zaprojektowała ponadczasową linię odzieży, która łączy w sobie prostotę i elegancję, a przy tym jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Wśród elementów kolekcji na szczególną uwagę zasługują ciepłe dzianiny w stylu „pointelle” oraz bluzki z obszernymi rękawami. Tradycyjne koszule charakteryzują się ręcznym wykończeniem, co nadaje im autentycznego charakteru. Kolekcja obejmuje także cienkie koszule i długie, aksamitne spódnice z nowoczesnymi akcentami, a także dopasowane swetry i pikowaną kurtkę.

W najnowszej kolekcji na sezon jesień-zima 2023, Ines wraca do swoich korzeni, które kształtowały jej unikalny styl. Czerpiąc inspirację z odzieży roboczej, popularnej we Francji na początku XX wieku, stworzyła nie tylko niezwykle stylowe, ale także praktyczne i wygodne ubrania, idealne do codziennego noszenia. Czysta, minimalistyczna elegancja tej kolekcji doskonale oddaje charakter Ines. Użyte tu naturalne materiały, takie jak wełna i bawełna, gwarantują trwałość poszczególnych elementów kolekcji. Istotną rolę odgrywa tu również Denim pochodzący z regionu Nîmes na południu Francji, który pojawia się nie tylko w dżinsach, ale także w sukienkach, kurtkach i koszulach. Elementy dzianinowe kolekcji zachwycają naturalną, jesienną paletą kolorów – piękne odcienie pomarańczy i czerwieni przywołują na myśl magię natury w pełnym kolorów sezonie.

Kolekcja na sezon jesień-zima 2023 oferuje wyjątkowe ubrania, które nie tylko podkreślają piękno, ale także dodają pewności siebie każdej kobiecie, emanując autentycznym stylem Ines de la Fressange.

O Ines de la Fressange

Ines de la Fressange to potomkini jednej z najdłużej istniejących francuskich rodów. Zaczęła pracować jako modelka, gdy miała 17 lat i szybko zyskała sławę w branży modowej. Została wybrana na globalną ambasadorkę prestiżowego domu mody, co było wyrazem uznania dla jej kariery. Jest uważana za ikonę stylu, która łączy w sobie prostotę i elegancję oraz promuje paryski sposób życia*. W 2015 roku odnowiła swoją markę, która odzwierciedla jej wizję nowoczesnego, “francuskiego szyku”.

SZTUKA I MODA POLECA