Poczciwy Krzychu [Kim jest Kamil Chwastek?, ile ma lat?, ile ma wzrostu?, Prawdziwie imię, Czy ma dziewczynę?, Ekipa]

Kamil Chwastek w internecie występuje pod pseudonimem Poczciwy Krzychu. Kamil należy do grupy twórców na platformie YouTubie o nazwie Ekipa. Posiada zawrotną liczę 1.4 miliona obserwujących na Instagramie oraz ponad 1 milion subskrybcji na YouTubie. Te liczby mówią same za siebie – mamy do czynienia z prawdziwą gwiazdą internetu! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym niezwykłym influencerze koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Kamil „Poczciwy Krzychu” Chwastek jest członkiem EKIPY

Kamil Chwastek zadebiutował na kanale YouTube Ekipy za sprawą udziału w filmie halloweenowym – „UFO ROZBIŁO SIĘ POD KRAKOWEM„, gdzie Kamil odegrał rolę Krzysztofa zamieszkałego za figurką w lewo. Nieco później oficjalnie został członkiem teamu. Ekipa to aktualnie najpopularniejsza grupa twórców na Polskim Youtubie.

Członkami Ekipy są również:

Ile lat ma Poczciwy Krzych?

Kamil Chwastek urodził się 30 lipca 1994 roku. W tym roku skończy 27 lat (2021).

Hobby Poczciwego Krzycha?

Kamil jest ogromnym miłośnikiem samochodów, co bardzo dobrze widać na jego filmach, mających zabarwienie głównie motoryzacyjne. Jak większość członków Ekipy lubi aktywność fizyczną, a w swoim życiorysie ma romans z piłką nożną.

Kiedy Kamil założył swój kanał na Youtubie?

Poczciwy Krzych założył kanał 11 grudnia 2019, a pierwszy film zatytułowany „UCZYMY SIĘ DRIFTOWAĆ Z EKIPĄ!” umieścił 1 stycznia 2020.

Ile wzrostu ma Poczciwy Krzych?

Kamil ma 172 cm wzrostu.

Czy Poczciwy Krzych ma dziewczynę?

Nie ma informacji żeby Kamil aktualnie posiadał dziewczynę. Uważany jest za jednego z najprzystojniejszych chłopaków w Ekipie, więc ten stan może nie potrwać zbyt długo.

Czy Poczciwy Krzych ma rodzeństwo?

Z filmów Kamila możemy dowiedzieć się, że posiada młodszego brata.

Poczciwy Krzych studia

Ukończył studia inżynierskie na Politechnice Krakowskiej.

Instagram Poczciwego Krzycha

Kamil Chwastek jest bardzo aktywny na swoim Instagramie. Prawie każdego dnia można znaleźć ciekawą relację, lub nowe genialne zdjęcie. Jest to osoba, którą z całą pewnością warto obserwować!

Instagram Kamila Chwastka: @poczciwykrzychu

Wiesz wszystko o Poczciwym Krzychu? Rozwiąż szybki QUIZ!

Poczciwy Krzych Quiz

SZTUKA I MODA POLECA