Torebka Casablanca X Bulgari après tennis top handle

Ładna dodatek może odmienić wygląd każdej stylizacji. Niewątpliwie takim dodatkiem jest elegancka torebka z rączką après tennis, która została wprowadzona na rynek przez Casablankę we współpracy z Bulgari.

torebka bulgari
Foto: BULGARI

Klasyczne kobiece akcesorium zrobione jest ze skóry cielęcej, która jest perforowana z przodu i gładka po bokach. Jej inspirowany tenisem design jest dodatkowo widoczny w sportowych wstawkach z zielonej skóry cielęcej i zielonej wyściółce ze skóry Nappa. Torba jest wyposażona w typowy łeb węża, w komplecie z zieloną i jasnobiałą emalią łusek oraz zielonymi malachitowymi oczami. Ponadto posiada odłączany drewniany uchwyt, a także zdejmowany i regulowany skórzany pasek, dzięki czemu jest bardzo wszechstronny w użyciu.

Foto: BULGARI

Inne elementy interesujące elementy to dwie przegrody, przednia i tylna naszywana kieszeń; kieszeń zapinana na zamek, wewnętrzna otwarta kieszeń, trzy miejsca na karty, wytłoczone logo Casablanca wewnątrz i wytłoczone logo Bulgari z tyłu.

Foto: BULGARI

Torba jest częścią szerszej współpracy dwóch marek, która charakteryzuje się klasycznym połączeniem bieli i zieleni, zaakcentowanym złotymi okuciami i drewnianymi uchwytami.

„..Wyobraziliśmy sobie kobietę idącą z kortu tenisowego na następne spotkanie, a potem może nosić tę samą torbę na noc. Wszystko wciąż jest super szykowne i eleganckie… „Torby inspirowane są kratkami tenisowymi i rakietami tenisowymi” – Skomentował Charaf Tajer (projektant kolekcji).

Wymiary torby to 19 x 13 x 7 cm i jest wyprodukowana oczywiście we Włoszech, torba Casablanca X Bulgari après tennis w oficjalnym sklepie internetowym kosztuje 2500 euro. Torbę kupisz na Bulgari.com oraz w wybranych sklepach na całym świecie.

SZTUKA I MODA POLECA