Tatuaż na obojczyku – wszystko co musisz wiedzieć

Niezależnie od tego czy jesteś wielką miłośniczką tatuaży, czy też myślisz o zrobieniu pierwszego i zastanawiasz się gdzie warto umieścić małe dzieło sztuki, koniecznie przemyśl tatuaż na obojczyku. Tatuaż na obojczyku jest subtelny i bardzo kobiecy. W tym artykule dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć o „dziarce” na tej części ciała.

Pomijając ogromne zalety estetyczne tatuażu na obojczyku, ma też jeden bardzo duży plus. Bez problemu możesz go ukryć w sytuacjach, w których nie chciałabyś się nim chwalić. Tatuaż w tym miejscu jest bardzo kobiecy. Możesz być pewna, że w letni dzień, gdy wyeksponujesz trochę ciała, przyciągnie on wzrok płci przeciwnej. Jest to również część ciała, która pozostaje właściwie taka sama niezależnie od tego czy przytyjesz kilka kilogramów. W przeciwieństwie do tatuaży na innych częściach ciała, które potrafią się rozciągnąć i wyglądać mało estetycznie.

PLUSY tatuażu na obojczyku

  • Tatuaż w tym miejscu jest niesamowicie estetyczny i kobiecy.
  • Istnieje wiele opcji umieszczania tatuażu, więc możesz wybrać naprawdę kreatywny projekt.
  • Tatuaż w tym miejscu można bezproblemowo zakryć koszulą, więc jeśli z jakiegoś powodu będziesz musiała go ukryć, zrobisz to bez problemu.
  • Jeśli przytyjesz lub schudniesz, tatuaż nie będzie się zbytnio rozciągał, ponieważ znajduje się bezpośrednio na kości.

MINUSY tatuażu na obojczyku

  • Tatuaż znajduje się w widocznym miejscu
  • Tatuaż prawdopodobnie będzie tuż przy kości, więc będzie bolesny.
  • Tatuaż obojczyka jest bardziej podatny na wyblaknięcie ze względu na częste występowanie ekspozycji na słońce.

Czy tatuaż na obojczyku boli?

Wykonanie jakiegokolwiek tatuażu jest bolesne. Siła zależy od naszego progu bólu. Wiele osób twierdzi, że tatuaż na obojczyku jest bardziej bolesny, niż w innych miejscach. Obojczyk jest wrażliwym miejscem ze względu na brak tkanki tłuszczowej, ale pamiętaj, że jest to bardzo popularne miejsce, więc ból jest oczywiście znośny. Niektórzy czują, że tatuują im szyje, a nie obojczyk, z powodu silnych wibracji podczas procesu tatuowania.

SZTUKA I MODA POLECA