Swarovski zaprasza do swojego lśniącego świata na Fifth Avenue

Luksusowa marka Swarovski zaprasza do swojego lśniącego świata na Fifth Avenue! W tym niezwykłym czasie świąt Swarovski pochwalił się otwarciem swojego największego dotąd sklepu flagowego na słynnej Piątej Alei w Nowym Jorku.

Sklep Swarovskiego na Fifth Avenue zachwyca kolorami i blaskiem, będąc oazą radosnej ekstrawagancji na najsłynniejszej ulicy handlowej świata, gdzie klienci mogą zanurzyć się w lśniącym świecie jednej z najstarszych europejskich firm luksusowych. Wewnątrz sklepu, klienci znajdą kryształową kolekcję Swarovski, od biżuterii i dekoracji wnętrz po okulary, zastawę stołową i produkty limitowane i efekty współprac z globalnymi markami, takimi jak ’47 x MLB® dla legendarnej czapki New York Yankee i I HEART NY; a także będą mogli podziwiać kolekcję biżuterii z diamentów hodowanych w laboratorium.

Sklep zaprojektowany przez dyrektor kreatywną Giovannę Engelbert ma zachwycać, jednocześnie upamiętniając lśniące piękno kryształu. Zajmujący dwa piętra i mający 1300 metrów kwadratowych, Swarovski na Fifth Avenue jest jak wejście do żywego pudełka z biżuterią pełnego skarbów – w tym największego kryształowego chatonu, jaki kiedykolwiek powstał.

Ponieważ Nowy Jork jest legendarną stolicą mody, a także jest dla mnie jak drugi dom, ekscytujące jest obserwowanie, jak nasz flagowy sklep na 5th Avenue ożywa. Chciałam stworzyć wrażenie wejścia do ogromnego kryształu – świata Swarovski – i rozpalić wyobraźnię od momentu wejścia do sklepu. Od wielkich schodów w kształcie ośmiokąta po wykorzystanie pikowanego aksamitu i jedwabiu w całym sklepie, wszystkie detale mają zapewnić klientom poczucie przebywania w luksusowym pudełku z biżuterią. Moją wizją było stworzenie nowoczesnego, radosnego, wzniosłego i futurystycznego projektu, który odzwierciedla światło, energię i kolory Nowego Jorku” – powiedziała Giovanna Engelbert.

Swarovski na Fifth Avenue to kolorowa eksplozja w typowych dla marki barwach. Wejście do sklepu jest otoczone przez dwa ogromne kryształy, a ściany są pokryte licznymi ośmiokątami, tworzącymi zachwycające wystawy produktów o niezrównanym pięknie i kunszcie. Koncepcja jest hołdem dla cudowności samego kryształu. Symboliczny ośmiokąt Swarovskiego jest obecny w całym sklepie, od gablot na ścianie i ośmiokątnych przymierzalni, po kryształowe uchwyty i lusterka ręczne w kształcie ośmiokąta.

Oto inna wersja tekstu:Na parterze, w centrum sklepu, znajdują się wielkie różowe schody o ośmiokątnym kształcie, które zaprowadzą klientów na górne piętro. Są one otoczone przez ośmiokątne witryny, w których można zobaczyć urocze tablice pokazujące epizody z 128-letniej historii marki z Austrii – od jej początków w alpejskim Tyrolu i pierwszych dni haute couture do teraźniejszości, kiedy to zachwycają na planie Oscarów i na czerwonym dywanie na nowojorskiej Met Gala.

Na pierwszym piętrze mieści się elegancki biały butik poświęcony diamentom Swarovski Created Diamonds, a także salon, gdzie można skosztować przekąsek w porcelanie Rosenthal w stylu Swarovskiego oraz miejsce, gdzie klienci mogą dostosowywać i personalizować swoje zakupy. Swarovski na Fifth Avenue to świat, który pobudza wszystkie zmysły i tworzy magiczne chwile.

Adres sklepu: 680 Fifth Avenue, Nowy Jork, NY 10019

SZTUKA I MODA POLECA