Karol Pieszko [Kim jest Piechu?, Team X 2, ile ma lat?, ile ma wzrostu? dziewczyna]

Team X to zaraz obok Ekipy Friza jeden z najgorętszych projektów w internecie. Grupa utalentowanych twórców zamieszkałych pod jednym dachem w luksusowej willi pod Warszawą zrobiła niemałe zamieszanie na polskim YouTubie. Jednym z członków projektu jest Karol Pieszko, który posługuje się również pseudonimem Piechu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym influencerze, to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Karol Pieszko dał się poznać szerszej publiczności za sprawą dołączenie do słynnego Teamu X. Fanom dał się poznać jako bardzo sympatyczna, pełna energii i pomysłów osoba. Jeżeli interesuje Cię Karol i chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat – ile ma lat? Ile ma wzrostu? Czy ma dziewczynę? koniecznie przeczytaj ten artykuł. Zajdziesz w nim odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań.

Członkami TEAM X 2 są również:

Ile lat ma Karol Pieszko?

Karol Pieszko urodził się 29 maja 2000 roku, czyli obecnie ma 21 lat (2021) i jest spod znaku bliźniąt.

Karol Pieszko wzrost

Wiele osób szuka informacji na temat wzrostu Karola. Niestety w internecie próżno szukać potwierdzonych informacji na ten temat, jednak wiemy, że jest wysokim mężczyzną.

Czy Karol Pieszko ma dziewczynę?

Przez długi czas fani podejrzewali, że Karol jest w związku z Moniką Kociołek. Jednak plotka została oficjalnie zdementowana na jednym z filmów. Nie ma oficjalnej informacji mówiącej o tym, że Karol aktualnie ma dziewczynę, więc możemy przyjąć, że przystojny członek Teamu X jest singlem. Jest to na pewno bardzo dobra wiadomość dla licznego grona fanek.

Karol Pieszko – Team X 2

Karol jest członkiem youtubowej ekipy Team X 2. Nowy projekt ujrzał światło dzienne 12 grudnia 2020 roku. Team X 2 składa się z 8 członków.

Instagram Karol Pieszko

Na Instagramie gwiazda zgromadziła ponad 700 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie. Karol regularnie wrzuca interesujące zdjęcia, które zbierają masę reakcji.

Karola na Instagramie znajdziecie pod adresem: @piechuvx

Karol Pieszko na TikToku

Karol na TikToku zgromadził ponad 2 miliony obserwujących i ponad 100 milionów polubień. Jeżeli jeszcze go nie obserwujesz, to warto to zmienić!

Karola na TikToku znajdziecie pod adresem: @pieszkovx

Kanał YouTube Karola Pieszko

Karol posiada również swój kanał w serwisie YouTube na którym posiada ponad 150 tys. subskrybentów, ale aktualnie jego aktywność w tym medium jest znikoma i udostępnił tylko dwa filmy, z czego jeden informujący o dołączeniu do Teamu X.

Czy wiesz wszystko na temat Karola? Rozwiąż szybki QUIZ!

SZTUKA I MODA POLECA