Klaudia Szafrańska [Kim jest?, ile ma lat?, mąż gwiazdy, kariera, zespół, Instagram gwiazdy]

Klaudia Szafrańska to wokalistka i założycielka zespołu Xxanaxx. Wiele osób kojarzy gwiazdę z programu telewizyjnego „X Factor”. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o piosenkarce koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Ile lat ma Klaudia Szafrańska?

W internecie możemy znaleźć wiele niepotwierdzonych informacji na temat wieku Klaudii. Prawdopodobnie Klaudia Szafrańska urodziła się w 1994 roku.

Kariera Klaudii Szafrańskiej

Kariera Klaudii nabrała rozpędu po występie w programie „X Factor„, gdzie trafiła pod opiekę Tatiany Okupnik. Gwieździe udało się zajść bardzo daleko w telewizyjnym show, ale ostatecznie nie zwyciężyła programu. Drugim ważnym kamieniem milowym w karierze Klaudii była współpraca ze znanym raperem Quebonafide, gdzie wzięła udział w jego teledysku. Współpracowała również z PlanBe, Mariką, Kalim i Sariusem.

Zespół Xxanaxx

Klaudia wraz z Michałem Wasilewskim założyła zespół Xxanaxx. Ciekawostką jest fakt, że nazwa została zaczerpnięta od popularnego leku na uspokojenie.

Razem wydali cztery albumy studyjne:

  • 2013 – Disappear EP
  • 2014 – Triangles
  • 2016 – FWRD
  • 2018 – Gradient.

Mąż Klaudii Szafrańskiej

Piosenkarka w tajemnicy przed mediami w 2019 roku zawarła związek małżeński ze znanym aktorem Józef Pawłowski. Józef zasłynął z roli w takich produkcjach jak Miasto 44, Belfer, czy Diagnoza.

Instagram Klaudii Szafrańskiej

Klaudia Szafrańska jest aktywną użytkowniczka Instagrama i aktualnie obserwuje jej poczynania prawie 53 tys. osób. Profil Klaudii: @laboleth