Kolekcja Tommy Hilfiger Adaptive dla z osób niepełnosprawnościami

Tommy Hilfiger przedstawia nową linię ubrań Tommy Hilfiger Adaptive, projektowaną z myślą o dzieciach i dorosłych z niepełnosprawnościami. Kolekcja łączy klasyczny amerykański styl preppy z funkcjonalnymi rozwiązaniami, które ułatwiają ubieranie się i pozwalają na tworzenie warstwowych stylizacji. Innowacyjne rozwiązania projektowe zapewnią komfort i umożliwią kształtowanie własnego stylu osobom, które dążą do niezależności i kreatywności w codziennym życiu.

Fot. Materiały prasowe

Najnowsza kolekcja Tommy Hilfiger Adaptive to tradycyjna jesienna moda w innowacyjnym wydaniu, dostępna dla wszystkich. Uniwersalne ubrania stworzą łatwą w noszeniu podstawę codziennej garderoby, w tym miękkie swetry z szeroko rozpinanymi dekoltami oraz klasyczne koszule dla dzieci i dorosłych, wzbogacone magnetycznymi zapięciami. Kolekcja oferuje również nowe akcesoria, takie jak szaliki z otworami ułatwiającymi wiązanie oraz czapki z regulowanymi paskami.

Fot. Materiały prasowe

Tommy Hilfiger Adaptive to moda, która jest dostępna dla każdego” mówi Tommy Hilfiger. „Ubieranie się powinno sprawiać radość – być czynnością, która pozwala dobrze wyglądać i dobrze czuć się w tym, co masz na sobie. Nasze kolekcje Tommy Hilfiger Adaptive zrewolucjonizowały codzienną garderobę osób z niepełnosprawnościami: dodały im niezależności, pewności siebie i motywacji, by wyrażać swoją osobowość stylem”.

Fot. Materiały prasowe

Ponad miliard osób na świecie żyje z niepełnosprawnościami, a mimo to są oni grupą, która jest często ignorowana przez świat mody. Zdeterminowana, aby wypełnić tę lukę na rynku i dokonać pozytywnej zmiany w branży, Tommy Hilfiger stała się pierwszą globalną firmą lifestyle, która dostosowuje projekty z głównej kolekcji do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Linia Tommy Hilfiger Adaptive została wprowadzona w Stanach Zjednoczonych w jesieni 2017 roku, a obecnie jest dostępna w Europie, Japonii, Australii, Meksyku, Brazylii, Peru, Kolumbii i Chile na stronie internetowej marki.

Fot. Materiały prasowe

Tommy Hilfiger jest zaangażowane w tworzenie mody, która jest dostępna dla wszystkich i nie marnuje niczego. Dzięki linii Tommy Hilfiger Adaptive firma chce zostać marką dla każdego, zawsze inkluzywną i całkowicie dostępną.

Fot. Materiały prasowe

SZTUKA I MODA POLECA