REKLAMA

Leksiu [Kim jest Krzysztof Lekstan?, Team X 2, ile ma lat?, ile ma wzrostu? Dziewczyna, Instagram i TikTok]

REKLAMA

Team X to zaraz obok Ekipy Friza jeden z najgorętszych projektów w internecie. Grupa utalentowanych twórców zamieszkałych pod jednym dachem w luksusowej willi pod Warszawą zrobiła niemałe zamieszanie na polskim YouTubie. Jednym z członków projektu jest Krzysztof Lekstan znany w internecie jako Leksiu. Niesamowicie pogoda i dowcipna postać, o której warto dowiedzieć się więcej.

REKLAMA

Jeżeli interesuje Cię Leksiu i chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat – ile ma lat? Ile ma wzrostu? Czy ma dziewczynę? Na te oraz wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Członkami TEAM X 2 są również:

Leksiu
Foto: Instagram/leksiux

Ile lat ma Leksiu?

Leksiu jest bardzo tajemniczą postacią. Z trudem można szukać w internecie informacji na temat jego wieku.

Leksiu wzrost

Niestety tutaj również napotykamy na przeszkodę w postaci brak informacji na temat wzrostu Leksia. W internecie możemy znaleźć przypuszczenia, że ma ok. 175 cm wzrostu.

Czy Leksiu ma dziewczynę?

Aktualnie ma posiadamy informacji mówiących o tym, że Krzysiek posiada dziewczynę.

Leksiu – Team X 2

Leksiu jest członkiem youtubowej ekipy Team X 2. Nowy projekt ujrzał światło dzienne 12 grudnia 2020 roku. Team X 2 składa się z 8 członków.

Leksiu Instagram

Na Instagramie gwiazdor zgromadził już prawie 500 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie. Leksiu regularnie wrzuca piękne zdjęcia m.in. z licznych podróży po różnych częściach świata.

Leksia na Instagramie znajdziecie pod adresem: @leksiux

Leksiu TikTok

Krzysiek na TikToku zgromadził już prawie 600 tys. obserwujących i prawie 5 mln. polubień. Jeżeli jeszcze go nie obserwujesz, to warto to zmienić!

Leksia na TikToku znajdziecie pod adresem: @leksiux

REKLAMA

Zobacz również