Leksiu [Kim jest Krzysztof Lekstan?, Team X 2, ile ma lat?, ile ma wzrostu? Dziewczyna, Instagram i TikTok]

Team X to zaraz obok Ekipy Friza jeden z najgorętszych projektów w internecie. Grupa utalentowanych twórców zamieszkałych pod jednym dachem w luksusowej willi pod Warszawą zrobiła niemałe zamieszanie na polskim YouTubie. Jednym z członków projektu jest Krzysztof Lekstan znany w internecie jako Leksiu. Niesamowicie pogoda i dowcipna postać, o której warto dowiedzieć się więcej.

Jeżeli interesuje Cię Leksiu i chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat – ile ma lat? Ile ma wzrostu? Czy ma dziewczynę? Na te oraz wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Członkami TEAM X 2 są również:

Foto: Instagram/leksiux

Ile lat ma Leksiu?

Popularny członek Teamu X Krzysztof Lekstan, którego większość osób kojarzy jako Leksia urodził się 13 sierpnia 1998 roku i aktualnie ma 23 lata (2021r.).

Leksiu wzrost

Niestety tutaj również napotykamy na przeszkodę w postaci brak informacji na temat wzrostu Leksia. W internecie możemy znaleźć przypuszczenia, że ma ok. 175 cm wzrostu.

Czym interesuje się Leksiu?

Krzysiek jest ciekawym człowiekiem, który ma wiele pasji. Interesuje go muzyka, gotowanie, bushcraft i nurkowanie. Ciekawostką jest fakt, że Leksiu jest licencjonowanym płetwonurkiem.

Czy Leksiu ma dziewczynę?

Aktualnie ma posiadamy informacji mówiących o tym, że Krzysiek posiada dziewczynę.

Leksiu – Team X 2

Leksiu jest członkiem youtubowej ekipy Team X 2. Nowy projekt ujrzał światło dzienne 12 grudnia 2020 roku. Team X 2 składa się z 8 członków.

Leksiu Instagram

Na Instagramie gwiazdor zgromadził już prawie 500 tys. obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie. Leksiu regularnie wrzuca piękne zdjęcia m.in. z licznych podróży po różnych częściach świata.

Leksia na Instagramie znajdziecie pod adresem: @leksiux

Leksiu TikTok

Krzysiek na TikToku zgromadził już prawie 600 tys. obserwujących i prawie 5 mln. polubień. Jeżeli jeszcze go nie obserwujesz, to warto to zmienić!

Leksia na TikToku znajdziecie pod adresem: @leksiux

SZTUKA I MODA POLECA