Kim jest Isamu? – Szymon Kasprzyk, wiek, wzrost, dziewczyna, dzieci, MMA, kariera

Isamu jest jednym z największych youtuberów na rynku polskim. Można spokojnie powiedzieć, że Szymon Kasprzyk jest weteranem polskiego YouTube’a. Jego kanał jest obserwowany przez 2,5 miliona aktywnych użytkowników. Isamu walczył także na gali Fame MMA z Rafonixem oraz DeeJayPallasidem. Oba pojedynki wygrał bardzo pewnie. Zajmuje się także prowadzeniem „Pompa Team”, która jest esportową organizacją. Jest to twórca, który nagrywał nie tylko gameplaye z gier, ale również vlogi ze swojego prywatnego życia. Kanał Isamu istnieje na platformie YouTube od 30 stycznia 2012 roku.

Największą pasją Szymona są oczywiście gry, którym poświęcił większość swojego życia. Dzięki temu dorobił się również dużych pieniędzy, które dają mu może realizować swoją motoryzacyjną pasje. W swoim garażu posiada kilka szybkich i luksusowych samochodów. Oprócz nagrywania filmików z gier prowadzi z sukcesami firmę wydającą gry Monday Games. Życie prywatne Szymona nie zawsze było usłane różami. Na swoim koncie ma kilka rozstań i trójkę potomstwa. Chcesz poznać lepiej słynnego Isamu? Koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca!

Ile lat ma Isamu?

Isamu urodził się 8 grudnia 1989 roku i w 2022 skończy 33 lata.

Ile wzrostu ma Isamu?

Isamu nie należy do niskich osób i ma około 175 cm wzrostu.

Jak naprawdę nazywa się Isamu?

Prawie wszyscy użytkownicy internetu kojarzą postać znaną jako Isamu, ale nie wszyscy widzę jak naprawdę gwiazda ma na imię. Popularny influencer nazywa się Szymon Kasprzyk.

Jak na drugie imię ma Isamu?

Wszyscy znamy go jako Isamu lub po prostu Szymona Kasprzyka, ale wiele osób zastanawia się jak znany youtuber ma na drugie imię? Ciężko znaleźć potwierdzoną informację, ale według wielu źródeł drugie imię Isamu to Mirosław.

Spod jakiego znaku zodiaku jest Isamu?

Isamu urodził się 8 grudnia, więc jego znak zodiaku to strzelec.

Czy Isamu ma rodzeństwo?

Tak, popularny Isamu ma siostrę Asie, która na co dzień współpracuje z nim zawodowo. W jednym z odcinków na swoim kanale Szymon dał siostrze w prezencie luksusowy samochód BMW. Jak widać powiedzenie, że „z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu” nie zawsze się sprawdza.

Isamu i walki MMA

Szymon ma na swoim koncie dwie walki w MMA na galach FAME MMA 3 i FAME MMA 5. Isamu zmierzył się w oktagonie z Danielem Pawlakiem większości lepiej znanym jako DeeJayPallaside oraz Marcinem Krasuckim posługującym się pseudonimem Rafonix. Wszystkie walki wygrał. Z niecierpliwością czekamy na następne walki Szymona.

GalaKto z kimWynik
FAME MMA 3Szymon Kasprzyk VS Daniel PawlakZwycięstwo IsAmU przez jednogłośną decyzję sędziów po 3 rundach.
FAME MMA 5Szymon Kasprzyk VS Marcin KrasuckiZwycięstwo IsAmU przez poddanie w 1 rundzie

Jaka jest największa pasja Isamu?

Isamu jest osobą z otwartym umysłem pełnym pomysłów i zainteresowań. Jednak największą pasją youtubera są gry komputerowe i motoryzacja.

Czy Isamu ma dziewczynę?

Tak, sercu Szymona jest zajęte przez piękną Monikę, którą na Instagramie możecie znaleźć jako offensiveword.

Skąd pochodzi Isamu i gdzie aktualnie mieszka?

Isamu lub po prostu Szymon Kasprzyk mieszka w małym mieście w województwie wielkopolskim Środzie Wielkopolskiej.

Instagram Isamu

Na Instagramie gwiazdor regularnie wrzuca interesujące relacje i zdjęcia, nic dziwnego, że udało mu się zgromadzić zawrotną liczbę ponad 1 mln obserwujących. Ta liczba mówi same za siebie, Szymon jest prawdziwą gwiazdą internetu!

Szymona na Instagramie znajdziecie pod adresem:@isamupt

SZTUKA I MODA POLECA