Kim są Wersow i Friz czyli Weronika Sowa i Karol Wiśniewski?

Wersow i Friz to aktualnie najpopularniejsza para na Polskim Youtubie. Młodzi, piękni, bogaci i wpływowi. Chcesz dowidzieć się o nich więcej?

Kim jest Wersow – Weronika Sowa?

Wersow
Instagram/Wersow

Weronika „Wersow” Sowa to jedna z najpopularniejszych youtuberek. 25-latka zrobiła błyskawiczną karierę za sprawą związania się z topowym youtuberem Karolem Wiśniewskim występującym pod pseudonimem Friz. Instagram Wersow, aż kipi od pięknych zdjęć. Nic dziwnego, bo wielką pasją influencerki jest moda. Na kanale Weroniki w serwisie YouTube znajdziemy filmy poruszające tematy lifestylowe, mody, makijaże jak i pranki. Od pewnego czasu gwiazda prowadzi również swoją markę modową.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Wersow?

Wiesz wszystko o Wersow? Rozwiąż szybki QUIZ!

Wersow Quiz

Kim jest Friz – Karol Wiśniewski?

Wersow
Instagram/Friz

Karol „Friz” Wiśniewski przez wielu nazywanym królem Polskiego YouTuba. Urodzony 1996 roku mieszkaniec Krakowa szturmem zdobył swoją wysoką pozycję w świecie gwiazd internetu. Największy progres w jego karierze nastąpił w trakcie wyzwania, które polegało na codziennej publikacji nowego filmu tzw. daily vlogi. Karol tworzy głownie vlogi lifestylowe i pranki. Jest założycielem grupy youtuberów o nazwie EKIPA.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Frizie?

Wiesz wszystko o Frizie? Rozwiąż szybki QUIZ!

Friz Quiz